У Хмельницькому громадськість “здала” поліції водіїв маршруток, які порушували ПДР

Вчора, 25 липня близько 8-ї години ранку у Хмельницькому на Проспекті Миру і вулиці Кам’янецька, громадські активісти зафіксували порушення Правил дорожнього руху водіями маршрутних транспортних засобів, а саме порушення правил зупинки.

Про це повідомляє фейсбук-сторінка патрульної поліції області.

Відео із фактом порушення активісти надали патрульним через соціальну мережу “Фейсбук” та зробили повідомлення про ці порушення на службу 102. Отримавши виклик та докази порушення, інспектори направились у пошуках порушників та через певний час притягнули трьох водіїв маршрутних транспортних засобів до адміністративної відповідальності за частиною 2 статті 121-2 КУпАП «Порушення водіями транспортних засобів, що працюють у режимі маршрутних таксі, правил зупинки під час здійснення посадки (висадки) пасажирів». 

Як відомо, патрульні із громадськими організаціями запустили проект «Громадськість на варті безпеки». Суть проекту полягає в тому, щоб кожен свідомий громадянин повідомляв на службу 102, а докази вичиненого порушення надсилав особистим повідомленням на нашу офіційну сторінку у ФБ https://www.facebook.com/khmelpolice/

Для того, аби зафіксувати факт правопорушення, кажуть патрульні, можна використовувати мобільний телефон або автомобільний відеореєстратор. Окрім, простої фіксації факту порушення просимо громадян бути свідомими та надавати інформацію на службу 102. 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Дєлать нефіг? Кожен баран повинен носити свої яйця! І взагалі: “за чей счёт банкет?”

    • Водители маршруток на пешеходных переходах и светофорах ведут себя по хамски, быдлячески. Включился зеленый пешеходу, они все равно” доежают”, морду воротят. когда на пешеходном собираются пропустить то так останавливаются, что пешеход обязательно отскакивает. Быдло, очень много быдла среди водителей маршруток, понаехали с сел и быкуют.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.