ОДА відрапортувала про нові вироб­ництва, які цьогоріч з’явилися на Хмельниччині

Директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Юрій Гриневич заявив, що в області впроваджуються новітні технології, відкриваються нові вироб­ництва та створюються робочі місця.

Про це він повідомив під час колегії ОДА у вівторок.

За його словами, ДП “Красилівський агрегатний завод” освоєно новий вид продукції військової техніки – система активного захисту “Заслон”. Модернізовано та розширено зварювальну дільницю для зварювання твердопаливних та газових котлів, акумулятивних ємностей. З метою впровадження сучасних енергозбе­рігаючих технологій на підприємстві ведеться заміна ламп розжарювання на LED світильники.

З початку року у Волочиському районі розпочало виробничу діяльність ТОВ ВКФ “Продрезерв” (консервний завод), що спеціалізується по вироб­ництву м’ясних консервів, створено 20 робочих місць.

У Новоушицькому районі ПП “Дживальдіс” введено в дію цех з виго­товлення власної тари, створено 15 нових робочих місць. Проводяться роботи з будівництва промислових приміщень, до кінця 2018 року планується створити ще 30 робочих місць.

У травні цього року розпочато реконструкцію обладнання приміщень консервного цеху та цеху з виробництва соку ТОВ “Ярмолинецький консерв­ний завод”. Планується створити до 200 робочих місць.

У цілому, за січень-червень 2018 року на промислових підприємствах області створено майже 300 робочих місць.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. 20 мест, 15, мест что это? Ерунда. Вон какой то ган..н открыл скупку яблок в Летичиве, так у моего знакомого на 40 га старого сада, весь урожай, еще зеленых яблок за 3 дня вынесли, Несколько сотен рвачей в день “работало”.

    • Про те що лампочки міняти стали – недорозвинуті звітують, це потрібно було робити десятиліття тому. Що вони у тому ОДА курять?

    • Красти – це національна риса характеру, а у вишиванші красти це патрітично!

      • Не просто красть, еще радоваться, что другой ворюга не успел, и собственнику не достанется.

  2. Та добре, що відкриваються. Молодці. Замість критики підтримайте. Чи вам чим гірше, тим краще? Не живіть в негативі, він переходить в особисте життя.

  3. В Греції криза ще й сталася страшна пожежа, ніхто не кричить і не репетує, звинувачуючи усіх і уся. Розуміють – стихія може бути будь-де. Стають і працюють.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.