Великі дорожні тендера Хмельниччини: перемогу святкують три фірми, “облюбовані” автодором

Протягом липня Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області висловила готовність укласти договори або уже їх уклала з трьома підрядниками: ПрАТ  “Хмельницьке ШБУ-56”, ТОВ “СТЛ+М” і ТОВ “Техно-Буд-Центр”.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Мова йде про дорожні тендера очікуваною вартістю понад 50 млн грн.

Так ось, тендер з реконструкції автомобільної дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка (західний під’їзд до м. Хмельницького) розіграли “СТЛ+М” і  “Хмельницьке ШБУ-56”. З різницею в 0,4% або 109,99 млн грн перемогло “СТЛ+М”. Під час аукціону жоден з учасників не зробив кроку на пониження ціни.

За капітальний ремонт автомобільної дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка (км 213+000 – км 215+200) змагалося троє учасників: ТОВ “СТЛ+М”, ПрАТ  “Хмельницьке ШБУ-56” і ПП “Полтавабудцентр”. Полтавчани на аукціоні активно торгувалися і дали найнижчу ціну – 88,50 млн грн при очікуваній вартості замовника у 95,16 млн грн. Однак Служба автодору відхилила пропозицію “Полтавабудцентру” через невідповідність тендерної документації.

Полтавський підрядник поскаржився до колегії Антимонопольного комітету з розгляду тендерних скарг, але програв спір.

Таким чином, переможцем стало “Хмельницьке ШБУ-56” з ціною 89,45 млн грн.

Поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка (через м. Вінницю) на ділянці км 215+200 – км 219+600 схоже дістанеться ПрАТ  “Хмельницьке ШБУ-56”, з яким “автодорівці” заявили підписати договір вартістю 89,43 млн грн. Єдиним конкурентом виступило тернопільське ТОВ “Техно-Буд-Центр” з вищою пропозицією на 0,4%. При цьому замовник на етапі передаукціону “зарубав” пропозицію ПП “Полтавабудцентр”.

Поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Н-02 /М-06/ – Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка (окремими ділянками) (км 115+000 – км 124+513) виграло тернопільське “Техно-Буд-Центр”. Фірма з початкової пропозиції 78,75 млн грн “впала” до 77,20 млн грн. Конкуренцію на цьому тендері склали ТОВ “СТЛ+М” і ПрАТ  “Хмельницьке ШБУ-56”.

Найбільш нижчу пропозицію на тендері з поточного середнього ремонту автомобільної дороги державного значення Н-02 /М-06/ – Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка (окремими ділянками) (км 110+000 – км 115+000) дало  “Хмельницьке ШБУ-56” – 35 млн грн. Найближчий конкурент “СТЛ+М” під час аукціону зупинився на 35,20 млн грн. Лише на цьому тендері замовник зекономив 18,4 млн грн (очікувана ціна становила 53,43 млн грн).

Формально “Хмельницьке ШБУ-56” записано на Галину Ставчанську з Чернівців, але опосередковано пов’язують з нардепом від Хмельниччини (188 виборчий округ) Сергієм Лабазюком. У грудні 2016 року співробітники ГПУ та СБУ провели обшуки на ПАТ “Хмельницьке ШБУ-56″ і ПП “Аграрна компанія 2004″, яке офіційно контролюється обранцем. За даними слідства, обидві фірми є пов’язаними та фігурують у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 364 КК України.

ТОВ “СТЛ+М” створено у березні 2014 року з пропискою у селі Давидківці Хмельницького району.  Директором і власником зазначено мешканець Києва Олег Кузнєцов. Розмір статутного капіталу підприємства – 50 тис. грн. Основний вид діяльності “СТЛ+М” – це вантажний автомобільний транспорт. Як повідомляє ресурс Zакупівлі 2.0, за 2016-2017 роки підприємство натендерило 25 млн грн. Здебільшого, це були замовлення на підвезення піску і щебеню.

«Техно-Буд-Центр» належить Григорію Процику з Тернополя. Раніше його співвласником був Любомир Грегоращук, чий син Андрій був депутатом Тернопільської міськради від партії ВО «Свобода». Андрій Грегоращук є зятем екс-керівника Служби автодоріг у Рівненській області Юрія Проника, який раніше обіймав аналогічну посаду в Тернопільській області. Син Проника Орест також керував ДАК «Автомобільні дороги України».

Зауважимо, що тендем ТОВ “Техно-Буд-Центр”-ПАТ “Хмельницьке ШБУ-56″ часто бере участь у тендерах, які оголошує Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області. У 2018 році до цієї пари приєднався ТОВ “СТЛ+М”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. МафіяЮ нічогоне змінилося….

  2. Цієї весни у нашому місті Хмельницькому приступили до повторного ремонту доріг. До прикладу вул.Соборна від Театрального до дитячого світу здерта ще тиждень назад і на якій вже повно болота. Таке саме і на Свободи. Хто і як збере навезену грязюку не можу собі уявити. Повторне накладання шкурки асфальту не дасть ефективного результату, тому ймовірно будуть вгроблені кошти в черговий раз.

  3. Дорогу від Хмельницького до кордону з Вінницькою областю будують вкрай погано. В той час, коли на території сусідньої області робота кипить і в вихідні дні, то на нашій стороні все тихо і спокійно . Коли Гройсман сказав, що за п’ять років побудують всі дороги в Україні. наше керівництво,мабуть, зрозуміло ці слова буквально.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.