У Хмельницькому назвали переможців художнього конкурсу “Родина очима дитини”

У День української родини 8 липня розпочався конкурс дитячого малюнка «Родина очима дитини».  На суд журі свої роботи представили 86 юних художників Хмельниччини. Малюнки надійшли з усіх куточків області і продемонстрували те, як діти розуміють родинні цінності.

Вік учасників конкурсу – від двох з половиною до 14 років. Свої роботи діти виконували вдома та на імпровізованих художніх майданчиках просто неба, які організував УКРОП Хмельниччини у рамках конкурсу. 19 липня відбулося нагородження переможців. За рішенням журі, перше місце посіла робота 13-річної КАТЕРИНИ СИДОРУК з Летичева. Друге місце дісталося п’ятикласниці СОФІЇ ГУРЦ з Волочиська, на третьому місці – ЮЛЯ СТЕЦЮК зі Славути. Окремо відзначена робота хмельничанки ВАЛЕРІЇ МУЗИКИ за розкриття патріотичної теми.

За умовами конкурсу «Родина очима дитини» Катя Сидорук отримала головний приз – відпочинок з татом і мамою на курорті «Буковель» від Благодійного фонду  Олександра Шевченка. До слова, фонд  є ініціатором багатьох програм, що сприяють творчому та патріотичному вихованню молоді.

«Про конкурс ми дізналися від педагога нашої доньки, яка порадила  Каті відправити свою роботу. Наша родина вдячна організаторам художнього конкурсу за високу оцінку роботи доньки, а особливо  за гарний приз – можливість відвідати славнозвісний «Буковель», – поділився батько переможиці конкурсу Микола Сидорук.

Софія Гурц, Юля Стецюк та Валерія Музика нагороджені грошовими преміями. Усі учасники конкурсу отримають заохочувальні призи.

Вручаючи дітям нагороди і подарунки, представник організатора конкурсу «Родина очима дитини», голова Хмельницького обласного осередку УКРОПу Дмитро Йовдій щиро привітав юних художників з перемогою та подякував батькам за належне виховання дітей і піклування про розвиток їх творчих здібностей.

«Роботи, представлені на конкурс «Родина очима дитини», свідчать про те, що наші діти дуже талановиті. Конкурс ми проводили вперше, але зацікавленість і дітей, і батьків була дуже великою. Я вважаю, що подібні творчі конкурси треба проводити і надалі хоча б раз на рік. А зараз усі конкурсні роботи розміщені у нашому укропівському офісі, бажаючі можуть прийти і побачити їх», – зазначив Дмитро Йовдій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.