До 2023 року Хмельницький може відмовитися від маршруток

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради підтримав електронну петицію щодо відмови від маршрутних таксі, що використовуються на міських пасажирських перевезеннях.

Відповідне рішення було ухвалено у четвер.

У документі сказано, що протягом п’яти років пропонується відмовитись від використання автобусів малої місткості та забезпечити перевезення пасажирів електротранспортом та великогабаритними автобусами.

Фото НГП

Виконувач обов’язків начальника міського управління транспорту і зв’язку Сергій Шепурев зазначив, що для реалізації рішення виконкому буде розроблено комплексну програму розвитку та вдосконалення міського пасажирського транспорту Хмельницького на 2018-2023 роки.

“Наразі у місті є багато ділянок доріг, котрі взагалі не пристосовані для громадського транспорту. Тому мені важко сказати, якого саме року Хмельницький повністю відмовиться від маршруток”, – заявив посадовець.

Нагадаємо, що електронна петиція на початок травня зібрала необхідних 500 підписів для реагування міської влади.

Довідково. Щоденно у Хмельницькому пасажирські перевезення забезпечує близько 300 маршрутних таксі. Загалом у місті діє 43 маршрути.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. А чего не до 2053? Или хозяева скотовозов хорошо в карман чехлят?

 2. Краще негайно позбутися свободівської влади, ніж чекати 2023 року.

  • Так!!!!

  • Згоден.

  • Маю сподівання, що ця мерзота під найменуванням в.о. сволота, відкрила людям очі, що то за “борці” за краще!!!! Завдяки їм вишиванка стала робочим одягом крадіїв у людей. Геть мерзоту з України!!!!

   • Їх би хочаб з Хмельницького виперти. Бачте, вони влаштовують усіх хмельницьких “решал”. земля-вирішуеться, тендера-вирішуються. 33 канал лоялен, ексклюзів-оди співае.

 3. Може картавого і його команду «шарікових» до того часу «посодют» за іх подвиги.

 4. Банда гей, банда гей, гей, гей, гей….БАНДА!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.