На Хмельниччині викрито браконьєра, який сітями наловив 900 рибин

У селі Вахнівці Новоушицького району на річці Дністер працівники місцевого відділення поліції викрили 31-річного місцевого жителя, який займався незаконним виловом риби.

Як повідомляє прес-служба обласної поліції, у порушника вилучено 897 рибин, серед яких судак, плотва, карась, вирезуб, а також гумовий човен та 5 сіток. Сума завданого збитку з’ясовується.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 (Незаконне зайняття рибним, звіринним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України. Чоловікові може загрожувати штраф від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Замотать его в сетку и скинуть в воду где поглубже.

  2. “Там где хохол пройдет с удочкой – еврею с сетями нечего делать”. Ми в своїй країні проживєм як варвари – нищим усе. Причому це роблять майже усі – від президента до простого українця. Яку державу ми хочемо бачити????

  3. Навіщо цей піар з рокладанням риби на березі ? Всі норвежці, фіни рибу ловлять сітками а у нас тільки браконньєри ? Рибака до суду, рибу у воду чи в магазин, а тим, що розкладають улов на березі ГАНЬБА !!!

  4. Дійсно, навіщо цю мульку розкладати на траві. Нлормальні люди в такому випадку кинули б її в річку, щоб підростав цей мальок. Тож на лаву підсудних треба садити і браконєра, і його спільників по розуму браконєрів-міліціонерів

  5. В цивілізованих країнах рибу виловлену браконьєрським способом віддають або в дитячі будинки або в школи інтернати для дітей

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.