Хмельницький драмтеатр імені Старицького очолив заступник керівника обласної філармонії

Конкурсна комісія визначилася з переможцем на посаду директора Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького – ним став теперішній заступник директора обласної філармонії Андрій Ковальчук.

Про це свідчать результати таємного голосування 17 липня, повідомляє прес-служба облради.

Члени комісії заслухали усіх чотирьох учасників конкурсу, які претендували на керівну посаду закладу культури обласної комунальної власності: Івана Березовського, Андрія Ковальчука, Євгенію Пивоварову та Галину Шпулак.  Зокрема, було проведено співбесіди з кандидатами, заслухано їхні проекти програм розвитку театру на один і п’ять років.

Серед чотирьох кандидатів на посаду директора Хмельницького обласного академічного театру таємним голосуванням члени комісії підтримали кандидатуру Андрія Ковальчука. За нього проголосувало 5 членів комісії, 2 голоси віддали Івану Березовському, 1 – Галині Шпулак.

Відповідно до Закону України «Про культуру», протокол конкурсної комісії буде направлено голові обласної ради для призначення Андрія Ковальчука директором Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького на новий термін та підписання з ним контракту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Хитрий чоловік

  2. Оце вже тепер він буде займатися організацією концертів і без свого шефа Драгана в робочий час. У філармонії ділився із драганом то в робочий час займався приватним бізнесом з організації концертів артистам, щей по області їздив домовлявся про проведення.

  3. Молодець! Дивилася з захопленням!Вперше багато питань до кожного опонента! Причому питання були фахового гатунку. Режисер молодий серйозний! Березовський бред повний! Два голоси за ньго це фейк! Бувша ексначальник не поняла чого прийшла! Шпулак з цифрами заморила,обгатила тих,хто до цього працював! Училка одним словом,але чергувати можна ставити! Ковальчук самий толковий,впевнений ! Багато напевне роботи,але справиться!

  4. Зачем это было нужно великому Ярмолинецкому певцу я не знаю и не хочу!Очень серьезно нужно готовиться к конкурсу! Удивила комиссия,которая рвала каждого. Они звезды!Победа правильная,хотелось слушать этого Ковальчука,терминология подкупает и знания тоже!Если 10 или больше заместитель,значит созрел и осознал!Действующий директор какая то скандалистка,с кем она там заедалась?Ей работать в полиции наверно,но не в театре. Все остальные ноль,ноль!Хочется пожелать успехов! Поприще это не легкое!

  5. Теперь в театрі будуть гастролери

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.