Мешканці будинку у Хмельницькому подали позов до суду на «Хмельницьктеплокомуненерго», бо вважають, що переплачують за тепло

Хмельничани судитимуться з «Хмельницьктеплокомуненерго», бо вважають, що переплачують за фактично отриману теплову енергію. Про це йдеться у позові, який подали до суду мешканці житлового будинку № 16 по вулиці Прибузькій.

Зокрема, у позовній заяві говориться про те, що більшість будинків міста обладнані елеваторними вузлами опалення, де гаряча вода проходить камеру змішування з холодною водою для досягнення необхідної температури. Елеватор повинен діяти лише тоді, коли вода в котельні нагріта до 95 градусів за Цельсієм. Однак, згідно проведених замірів, вода рідко коли нагрівається навіть до 70 градусів, а елеваторний вузол змішує її з холодною.

Мешканці будинку №16 по вулиці Прибузькій скликали комісію, яка засвідчила, що при проходженні  через лічильник теплової енергії, температура води становила 56 градусів, а на виході після елеваторного вузла  – 39 градусів. Про що був складений відповідний акт.

Внаслідок того, що лічильник теплової енергії рахує кількість тепла не яке мешканці споживають, а яке надходить до елеваторного вузла, отримуємо переплату за фактично не спожите тепло. А це суперечить вимогам статті 19 Закону «Про теплопостачання», згідно якої споживач повинен сплачувати за фактично отриману теплову енергію. Кількість тепла, за яке йде переплата – понад 70%.

Оскільки звернення до міського голови та депутатів не одержали  належної відповіді, тому мешканці будинку вирішили позиватись до суду з вимогою здійснити переустановку системи лічильника тепла за елеваторним вузлом.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. Актуальна тема…. сволота краде гроші за тепло…. і все їм мало….

 2. Молодці! Тре, щоб інші долучилися. А то такі суми виписують, що жах

 3. А вода яка подається? Літня, але аж ніяк не тепла. Коли телефонуєш диспетчеру, то і відповідь чуєш якусь нісенітницю: ми подаємо гарячу до фундамента будинку. Але ж лічильник стоїть у квартирі! Кому і за що платимо такі великі гроші?!!!

 4. Справа вже слухається у суді…. суддя Салоїд ..долучайтеся в якості третьої особи….

 5. Салоїд дуже непорядна та невихована людина, але треба наполегливо йти до кінця. Салоїд хитра та непередбачувана, тому може фальсифікувати докази.

 6. Коли наступний розгляд справи? Щоб долучитися.

  • 29 серпня о 16 годині 30 хвилин…

  • Справу веде адвокат Говорецький Андрій…. телефон 067 678 08 51…. чим більше буде розголосу по даній проблемі , тим більше можливий позитивний результат розгляду справи… лише громада зможе перемогти бариг……

 7. Кількість тепла, за яку сплачують жильці, визначається як різниця температури на вході і виході приладу обліку помножена на масу води. Елеваторний вузол до цього немає ніякого відношення.
  Боротись з Теплокомуненерго потрібно, але не по цій темі.

  • Ага, сволотівський бот, ще як має, елеваторний вузол змушує холодну воду, що вже використана для нагріву батарей з водою, що поступає у будинок. Томау і така колосальна різниця у температурі. Різницю платять споживачі… тут треба елементрані технічні знання та трішки совісті, щоб таку дуррню не писати..

 8. Q=G*(T1-T2)
  до елеватора G менше дельта T бiльша
  пiсля елеватора G бiльше дельта T меньша
  можна поставити пsсля елеватора лiчiльник (бiльшого диаметру та перенести датчики температур) ХА та отримати то саме тепло , Вмикаем Брейн.

 9. Хто завтра буде на слухані з громадських активістів?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.