Став відомий імовірний переможець на посаду директора хмельницького теруправління Державного бюро розслідувань

Конкурсна комісія державного бюро розслідувань, яка повинна обрати посадовців відомства, має вже готовий список із затвердженими кандидатами.

Цей список потрапив до рук “Української правди”.

Зокрема, він складається з 14 чиновників, причетних до різного роду незаконної діяльності, які надалі будуть займати керівні посади ДБР.

Так, посаду директора територіального управління у Хмельницькому виборов Дмитро Руденко. Руденко – начальник Хмільницького відділу поліції ГУ НП у Вінницькій області. Він також знаходиться під протекцією Авакова та Курпанця.

Дмитро Руденко

На думку народного депутата Мустафи Найєма, в 2010-2011 роках Руденко, будучи начальником відділу слідчого управління УМВС у Вінницькій області, звинуватив у поширенні порнографії і нарузі над державними символами відомого правозахисника Дмитра Гройсмана.

Депутат зазначив, що насправді ж Гройсмана переслідували за публікацію про канал транзиту нелегальних мігрантів з Сомалі до України, що покривався місцевим управлінням МВС.

“Кримінальне переслідування вінницького правозахисника тривало до самої його смерті. Дмитро Гройсман помер в 2013 році у віці 41 року – за тиждень до оголошення виправдувального вироку”, – нагадав Найєм.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. Ну и рожа! Сразу видно – честный мужик

 2. Ну я розумію на Укр правді не розрізняють Хмільник і Хмельницький.
  Але ж хлопці, хоч трохи перечитуйте, райцентр – Хмільник є у Вінницькій області, а відповідно начальник Хмільницького відділу поліції.

 3. Обісралися зі своїм стало відомо. реально брехуни, а не журналісти.
  https://www.pravda.com.ua/news/2018/07/18/7186712/
  номер 7. Вже обрали і це зовсім інша людина.
  Брехуни!!!!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.