Регіональні публічні обговорення виборчого законодавства в Хмельницькому

В Хмельницькому 17 липня відбудеться круглий стіл «Регіональні публічні обговорення проекту Виборчого кодексу України. Формування складу, повноваження та процедури діяльності виборчих комісій»  у рамках серії регіональних публічних заходів Офісу Ради Європи в Україні (Венеційська комісія) з обговорення проекту Виборчого кодексу України.

 

 

Фокус дискусії на поправках до проекту Виборчого кодексу України в частині формування складу, повноважень та процедури діяльності виборчих комісій. Ключовим завданням залишається здійснити повноцінну виборчу реформу і, таким чином, комплексно удосконалити законодавство про вибори.

Серед доповідачів на заході у Хмельницькому:

– Сергій Ткаченко, керівник проектів, Венеціанська комісія, Офіс Ради Європи в Україні- Олександр Черненко, народний депутат України, Голова підкомітету Верховної Ради України з питань виборів та референдумів
– Юрій Ключковський, президент Інституту виборчого права

– Віталій Швед, заступник голови Хмельницької виборчої комісії

– Альона Береза, голова ГО «ЖАР»

 

 

Круглий стіл проводиться в рамках серії регіональних заходів Офісу Ради Європи в Україні (Венеціанська комісія) у співпраці з ГО «Центр соціальних інновацій»

До участі у регіональних дискусіях запрошені депутати Верховної Ради України, депутати та представники органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, політичних партій, громадських організацій, членів виборчих комісій, працівників відділів державного реєстру виборців, журналісти.

Дата та місце проведення у Хмельницькому: 17 липня, конференц-зала готелю «Любе» (вул.Європейська, 18). Початок заходу об 11:00 (реєстрація з 10:30).

Для учасників можливе відшкодування транспортних витрат за приїзд до Хмельницького.

У разі виникнення питань, будь-ласка, звертайтесь за телефоном: +38 067 653 24 90, чи e-mail: societal.innovations@gmail.com.

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Альона Береза

Альона Береза

Громадська діячка, голова ГО "ЖАР", регіональний координатор кампанії Чесно. Фільтруй суд! у Хмельницькій області

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.