Симчишин похвалився кількістю новостворених парків та скверів у Хмельницькому

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин заявив, що за останні два роки під парки та сквери було закріплено 16 земельних ділянок.

Таку інформацію він оприлюднив на своїй фейсбук-сторінці.

Найбільша з них під парк має розмір понад 55 га і знаходиться між вулицями Щедріна та Холодноярців, неподалік річки Кудрянка. Найменша – 482 кв.м, розташована на вул. Соборній, 44/2а.

«Найпліднішою» в цьому питанні стала остання, 22 сесія міської ради, де прийняли рішення відвести під парки і сквери ще шість ділянок, додав мер.

Загалом площа новостворених парків та скверів Хмельницького становила понад 105 га.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 17

 1. Лучше бы ливнёвки на Заречанской и в гречанах почистили и новые сделали. При вчерашнем ливне вся Заречанская в камнях и песке с землёй.

 2. Він тільки й те вміє, що хвалитися.
  А до чого той парк дійшов. Головний парківський депутат вижав для себе все з комунальних атракціонів, а тепер здає на металолом. Він нічого в них не вклав. Зате тепер вкладає в парковку.
  Хмельничани за цієї
  влади в парки будуть входити за гроші і годувати там владний сімейний бізнес.
  А водостоки в місті, ,,не барское то дело,,.
  Він такою мало прибутковою справою займатися не хоче.

  • Там не парковка, там майданчик для порезки и временного складирования металлолома делается. ))) Потом правда подастся как парковка, Красота….Кто будет выступать продавцом металлолома, не в курсе?

 3. В курсі! Пєвнев із свободівським керівником парку! На останній сесії, де дозволяли парку зносити атракціони, написали, що їх спишуть “шляхом знищення”. Уявляєте, 20 тон металу-шляхом знищення! Це як: порізати на шматки і втопити в річці, ці спалити? ха-ха! А “новоспечений” депутат Мороз запитав, “як знищення, а чому не в брухт, і де про гроші?” Всі оніміли, бо там зазвичай мовчать. Мер типу: так, так, що ж ви, забули, чи що?! Так більше 100 тис. грн. мало піти на кишеньку тихенько, а піде трохи голосніше!!!

  • Понятно. Певнев в своем репертуаре, от него другого не жди. Еще и быдло залетное “подкормится” решило. Ужас, выбрали заезжую шваль

  • ДА… ЦЕЙ ПЕВНЄВ ХОДИТЬ ЯК ГОСПОДАР ПІВЕНЬ ПО ПТАШИНОМУ ДВОРУ ТАК І ПО ПАРКУ…. ЛЮДЕЙ НЕ ПОМІЧАЄ…ТІЛЬКИ ДАЄ ВКАЗІВКИ РУДОМУ ТА ПРИВСЕЛЮДНО ГНЕ МАТЮКИ !!!! ЩЕ ТОЙ ОБРАНИЙ “ДЕПУТАТ”…

  • Ти не вухо ти Ялоха чмо болотне – вором був , вором і помрешь .

 4. Да, за метолобрухт до бюджету перерахують якісь 100 тис. грн. А з бюджету тільки на документацію передбачили більше мільйона. Потім виділять ще на якісь атракціони, щоб пан депутат мали в оренді на сімейний бізнес.
  Так, що місто працює на владу. Вони себе забезпечують.
  Отож і в БРЕДІ попутали бухгалтеру з грішми і відпустили з миром. А 100 тис. ніби не гроші, ніхто вертати не збирається.
  Оце чесна свободівська влада.

 5. А ты директор парка)))

  • Знаю Олега Віталійовича Певнева дуже багато років , ще коли він не був депутатом і доречі депутатство його не зіпсувало як багатьох , який був простий , відкритий і завжди готовий допомогти , такий і залишився по сьогодняшній день . Певнев дуже порядна чуйна і доброзичлива людина – так що не треба ці наклепи . Побільше б таких людей в міській раді як Певнев .

 6. Пам‘ятаю коли директором парку був Ялоха Ігор Станіславович , я була бухгалтером парка в 2012 році коли до нас прийшла планова перевірка атракціонів з Хмельницького експертного центру . Ялоха тоді настояв щоб атракціони експертизу не пройшли , не видали дозвіл на їх експлуатацію , та відповідно були закриті , мені як бухгалтеру поступила тоді команда готувати їх до списання і порізки – я розуміла що це кримінал , тому що більшість з них була в робочому стані , тільки треба було зробити відповідне ТО та необхідний ремонт , тому і не погодилась на це . Десь через пів року до нас прийшло звернення від ФОП Певневої Олесі Петрівни , що вона хоче взяти в оренду атракціони парку , та відновити їх роботу отримавши всі необхідні дозволи і я пам‘ятаю як керівник комунального підприємства не хотів щоб вона взяла атракціони в оренду та відновила їх роботу , він підключив всіх кого міг , але Виконком передав атракціони в оренду
  ФОП Певневій на 10 років , так це дружина депутата Певнева , але хочу сказати що це дуже порядні та вихованні люди , також хочу зазначити , що всі люди які пропрацювали в парку на атракціонах більше 30 років залишилися на роботі і комунальне підприємство почало отримувати прибутки у вигляді оренди , а це більше 120000 гривень кожного місяця . Тому шановні думайте що пишите і не звинувачуйте людину в тому що вона не робила . Так в нас дуже багато чого відбулося за цей час , але коли я йду в парк зі своїми онуками завжди за любки відвідую парківські атракціони . Дякую сім‘ї Певневих за те що попри всі негаразди та перепони вони зберегли комунальні атракціони !

  • Так , всі забули коли в 2012 році атракціони всі були закриті , і рік не працювали , то му що у кожному виявили недоліки в конструкціях і потребували ремонту .На скільки мені відомо , кошторис був складений близько півмільйона гривень, і ніхто не наважився вкласти кошти і відновити їх роботу.А зараз пишуть на Певнєва всяку гидоту. На скільки мені відомо,він і колесо огляду , хтів відновити, але після всіляких образ відмовився.Чого ті хто пишуть всяку гадість більше крім когось облити брудом нічого робити невміють.Ніхто за 7 років не захотів відновити колесо огляду

 7. Ха- ха… Фейкова Софія скажи краще що з 2014 року твій порядний ФОП взагалі не платив за атракціони.
  Він і зараз не заплатить вам за цю писанину. Він не бачить людей в упор, жуючи жвачку.

  • Дійсно, де та прокуратура, яка б зобов’язала Півня сплатити всі борги за атракціони, щоб не мав можливості платити за весь цей бред «позитивний» про цього гівнюка

 8. А ти кого бачишь ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.