На Хмельниччині соцпрацівниця ледь не до смерті споїла бабусю заради будинку

У Хмельницькій області соціальна працівниця ледь не довела 66-річну бабусю до смерті, повідомляє прес-служба місцевої поліції.

«Працівники Ярмолинецького відділу поліції розслідують кримінальне провадження, відкрите за фактом залишення без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані і позбавлена можливості вжити заходів до самозбереження через старість. Цікавим фактом цієї справи є те, що у ній фігурує соціальна працівниця. За словами сина потерпілої, соцпрацівниця, яка мала б доглядати за його матір’ю за його відсутності в країні, ледь не довела її до смерті», – йдеться у повідомленні.

При цьому уточнюється, що жінка систематично споювала 66-річну бабусю алкоголем. Її син вважає, що таким чином соцпрацівниця намагалася довести стареньку до геть безпорадного стану і заволодіти її земельними паями та будинком.

У поліції припускають, що ці підозри можуть бути не безпідставними, оскільки одну із земельних ділянок пенсіонерки соцпрацівниця і справді вже переоформила на себе.

«На цей момент бабуся у тяжкому стані перебуває у лікарні», – підкреслюється у повідомленні.

За цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 статті 135 Кримінального кодексу України – «Залишення в небезпеці». Санкція цієї статті передбачає для особи, яка була зобов’язана піклуватися і мала змогу надати допомогу людині, але залишила у небезпеці, покарання у вигляді обмеження волі на строк до 2 років або позбавленням волі на той самий строк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. А почему нет комментариев от Лукомской? Опять сидит и выжидает?

  2. Не помішало б усіх соцпрацівниць перевірити.

  3. Потрібно провести аудит що працівники роблять по 30 хвилин на роботі. Липових людей понаписують, пообкрадають бідних одиноких пообкрадають, не гребують нічим. Перевірка, негайно

  4. А ще всі свята відсвяткують і рачкують з роботи. Дякуючи позаписуваним «мертвим душам», зате мають премії і зарплати. Абсолютно вірно, де наші гроші. Перевірка

  5. А де був той самій дільничій, в міліціі немає до нього питань ? Скільки на селі залишилося тих одиноких бабусів? А син кинув маму і тепер звинувачує соцпрацівника? Він коли її останній раз бачив ? Для чого??? Є крайній -соцзахист і Лукомська, тай все, питання вирішено

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.