Антикорупцінери оскаржуть закупівлю скрапленого газу КП “Спецкомунтранс” у “забаненої” АМКУ компанії

Центр протидії корупції оскаржує тендер, організований Хмельницьким КП “Спецкомунтранс”, на закупівлю скрапленого газу на понад 2 млн грн.

Як повідомляє проект “УКР.АВ”, на торгах виграла компанія, яку Антимонопольний комітет України вніс до “чорного списку” через змови під час тендерів. Відповідно, вона не могла брати участь у тендерах до 2021 року.

У травні цього року Хмельницьке КП “Спецкомунтранс” організувало тендер на закупівлю скрапленого газу. Переможцем торгів було обрано ДП “Пропан” із пропозицією 2 023 000 грн.

Однак, юристи ЦПК встановили, що Антимонопольний комітет України своїм рішенням від 10 травня 2018 року вніс компанію-переможця до “чорного списку” через антиконкурентні дії під час закупівель. Таким чином, ДП “Пропан” не мало права брати участь у тендерах протягом трьох років – тобто до 2021 року.

Своєю чергою, ДП “Пропан” подало довідку, у якій “забуло” зазначити, що притягувалося до відповідальності за змови на торгах. Однак КП “Спецкомунтранс” навіть не перевірило достовірність цієї інформації, хоча вона є на офіційному сайті АМКУ.

Центр протидії корупції звернулися до Держаудитслужби з проханням перевірити викладені факти та обставини та вжити заходів, передбачених законом.

Крім цього, звернення надіслано замовнику з проханням перевірити викладені обставини та розірвати укладений договір. Замовник повідомив, що не вбачає порушень під час проведення вказаних закупівель, а притягнення до відповідальності “забаненого” учасника відбулось після публікації відповідного рішення АМКУ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Сміття- золоте дно для посадовців,
    з благословіння міської влади.
    Головбух цього …трансу – великий махінатор, нагрів підприємство на млн. борги. Економіст теж святоша напрацювала на квартиру. А ви хмельничани, оплачуйте золоте сміття з своїх злиднів.

  2. Знову те саме… невже вже відсутнє ціле материнське кубло корупції на Банковій та Грушевського? Кому порожняк гонять?!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.