Аграрна партія набирає 7,9% голосів на виборах до Верховної Ради України – соціологічне опитування

Якби вибори до Верховної Ради України відбулися наступної неділі, за Аграрну партію проголосувало би 7,9% виборців серед тих, хто визначився, а політична сила потрапила би до п’ятірки лідерів парламентських перегонів.

Такі дані спільного соціологічного дослідження оприлюднили 3 липня під час прес-конференції в інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна» голова правління Українського інституту соціальних досліджень ім. О. Яременка Ольга Балакірєва, директор Центру «Соціальний моніторинг» Дмитро Дмитрук та генеральний директор компанії «Социс» Микола Чурилов.

Загалом до парламенту проходять 10 партій: Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (18,8%), партія «Опозиційний блок» (11,6%), партія «Громадянська позиція» (10,4%), Радикальна партія Олега Ляшка (10,4%), Аграрна партія України (7,9%), партія «Об’єднання “Самопоміч”» (6,8%), партія «Блок Петра Порошенка “Солідарність”» (6,7%), партія «За життя» (5,9%), Всеукраїнське об’єднання «Свобода» (5,1%) та «Вінницька європейська стратегія» (4,5%). Решта партій суттєво відстають, не долаючи прохідного бар’єра.

«Три партії – “Солідарність”, Аграрна партія та Радикальна партія Олега Ляшка – не мають чітко вираженої регіональної прив’язки, вони мають більш-менш рівномірну підтримку у всіх регіонах і практично скрізь долають виборчий бар’єр», – зазначила Ольга Балакірєва. Показово також, що Аграрна партія має найменший антирейтинг серед потенційно парламентських політичних сил.

Соціологічне дослідження проводили 21–27 червня 2018 року у форматі особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face). Воно охопило все населення України за винятком обласних центрів (350 населених пунктів). Вибіркова сукупність становила 5030 респондентів, рівень досягнення респондентів – 73%, стандартне відхилення +/- 1,5%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Лідер га#но!

  2. Про яку “Свпбоду” ведеться мова-це та,що в Старосинявському районі звезла з усієі області невідомо кого іхотіла зробити “реванш” на сесіі селищноі ради. Але нічого ім не влалося- обпаскудилися. Прихватили сміттєвий бак для депутатів селищноі ради, але була велика загроза самим попасти туди самим і швиденько прибрали. Там де проходить №Свобода” чекай безлад і бойню.

  3. Пять років ніхто ніх… не робив (правда тарифи в десятки раз збільшили) тільки статистику збирали, яка мерзота знову пролізе до корита. Можливо люди вже перестануть віддавати свій глос за йуль, тягнибиків, шляшків, парашенків, яйценюхів, гнойсманів та інших гавнотворців, що 26 років знають і роблять “краще”. Можливо траба схаменутись????

    • Ситуация патовая!!! Не будет вышеперечисленных, так к ним на замену стоит очередь нью ляшков тимох порошков.., только бедных. Народ, народ в большинстве своем хочет красть!!! На 10 человек, 5 при возможности возьмут, украдут.. сразу, и даже по мелочи. 2-е, возьмут, украдут, но на мелочи размениваться не будут. Что делать? Не знаю)))

  4. Та ну нах))

  5. Неправда! Є молоді люди в політиці, які не будуть красти і які розуміють, що жити в країні із зрозумілими правилами легше і багатим і бідним. Красти не можна! В гробу кишень немає!

  6. Європейські бізнесмени відрізняються від наших тим, що собі не візьме, а дасть достойну зарплату працівникам і вкладе кошти в виробництво. Тому там добре усім. А наші жмуться людям заплатити, панти дурні ганяють і не розуміють на скільи це смішно, адже всі вийшли з ніщого совдепа. Робити добрі справи краще, ніж набивати шлунок і кишені і потопати в брехні. За все прийдеться відповісти. Більше життя дало, більше спитає.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.