На Хмельниччині середня зарплата перетнула позначку 7 тис. грн

У Хмельницькій області середня номінальна заробітна плата штатного працівника в економіці (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у травні становила 7121 грн, що на 123 грн більше порівняно з квітнем і на 18,4% нижче, ніж в Україні.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Вище середнього рівня по області в травні була заробітна плата працівників сфери фінансової та страхової діяльності (10745 грн), державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування (10292 грн), промисловості (8129 грн), сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства (8027 грн), транспорту, складського господарства, поштової та кур`єрської діяльності (7190 грн).

Серед промислових видів діяльності найвищий рівень заробітної плати спостерігався в працівників підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (10718 грн) і перевищував середньообласний показник в 1,5 раза.

Водночас рівень заробітної плати працівників підприємств з тимчасового розміщування й організації харчування, виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності перебував у межах 51,4–64,2% від середньообласного показника.

Реальна заробітна плата найманих працівників у травні 2018 р. порівняно з квітнем 2018 р. збільшилась на 1,9%, щодо травня 2017 р. – на 13,5%.

Як відомо, в уряді Гройсмана вважають, що цьогоріч середня зарплата в Україні буде не менше 10 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Чует мое сердце шо это пиз..ь от уряда гроймана

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.