Служба автодоріг готується відписати 110 млн грн для фірми-новачка, яка не так давно підвозила щебінь і пісок

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області 4 липня провела аукціон з реконструкції автомобільної дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, західний під’їзд до Хмельницького (км 0+000 – км 0+930) очікуваною вартістю 110,4 млн грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

На розіграш прийшло двоє учасників: ПрАТ  “Хмельницьке ШБУ-56” з пропозицією 110,46 млн грн і ТОВ “СТЛ+М” – 109,9 млн грн. Після трьох раундів жоден з гравців не пішов на зниження заявлених стартових позицій.

Наразі замовник має дати оцінку найнижчій пропозиції, яку дало ТОВ “СТЛ+М”. Крім того, ця організація надала довідку, що у разі перемоги, планує брати субпідрядників для виконання робіт по магістральному газопроводу і переустановлення кабельних мереж і ліній.

Як відомо, “Хмельницьке ШБУ-56” записано на Галину Ставчанську з Чернівців, але опосередковано пов’язують з нардепом від Хмельниччини (188 виборчий округ) Сергієм Лабазюком.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ТОВ “СТЛ+М” створено у березні 2014 року з пропискою у селі Давидківці Хмельницького району.  Директором і власником зазначено мешканець Києва Олег Кузнєцов. Розмір статутного капіталу підприємства – 50 тис. грн. Основний вид діяльності “СТЛ+М” – це вантажні перевезення автомобільним транспортом.

Як повідомляє ресурс Zакупівлі 2.0, за 2016-2017 роки підприємство натендерило 25 млн грн. Здебільшого, це були замовлення на підвезення піску і щебеню.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. А лобзик, что пролетел?????

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.