Справа Кривака: новий адвокат посадовця каже, що штраф винесли з порушеннями

Сьогодні суддя Апеляційного суду Хмельницької області Інна Вітюк задовольнила клопотання захисника Олега Савінського стосовно перенесення розгляду справи секретаря Хмельницької міської ради на іншу дату. Головний аргумент нового адвоката посадовця – він чекає доступу до медичних документів, що зберігаються в наркодиспансері.

Крім цього, пан Савінський заявив, що Хмельницький міськрайонний суд 19 березня виніс незаконне рішення щодо його клієнта. Він вважає, що суд за відсутності Кривака та його поперенього представника призначив покарання у вигляді штрафу 10200 грн з позбавленням права керування транспортними засобами терміном один рік. А це є порушенням ст. 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

“Мій клієнт разом із захисником заздалегідь надіслали до суду клопотання про неможливість брати участь у засіданні… Крім того, деякі докази суд першої інстанції досліджував за відсутності сторони відповідача, що є порушенням процесуальних норм”, – вважає новий захисник.

Також він піддав сумніву алкотестер “Драгер” (“відсутні документи, які б підтверджували, що цей прилад пройшов перевірку і придатний для вимірювання стану алкольного сп’яніння у водіїв”) і вказував, що медичні дії, які виконував Кривак в обласному наркодиспансері, свідчать, що він був тверезим.

Водночас нагадаємо, що у наркодиспансері апарат «Драгер» показав 0,58 промілле алкоголю. Через 20 хв. повторний результат становив 0,55 промілле алкоголю при нормі 0,20 промілле.

Сам Кривак у суді повторно підтвердив, що вночі з 15 на 16 січня цього року він побував на дні народженні. При цьому зауважив, що випив невелику кількість сухого вина.

“Мій водій повинен був відігнати машину на місце стоянки, але не зміг прибути через сімейні обставини. Довелося самому сісти за кермо. До того ж люди, які на святі не вживали алкогольних напоїв, сказали, що по мені не видно ознак сп’яніння і не чути відповідного запаху… Коли автомобіль зупинили патрульні, приблизно через 30 секунд інспектор, який був на відстані від мене заявив, що я перебуваю у стані алкогольного сп’яніння. На місці я відмовився від алкотестера і запропонував поїхати до цивілізованішого місця”, – розповів секретар ради.

На запитання свого захисника, чи бачив Кривак можливе почервоніле обличчя патрульного поліції, той сказав, що не вдивлявся, “оскільки на вулиці було дуже холодно, мінус 15 градусів”.

Слухання у справі Кривака апеляція продовжить 13 липня.

Як відомо, 18 квітня міський голова Олександр Симчишин притягнув до дисциплінарної відповідальності секретаря ради, оголосивши йому догану.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

 1. Гнилое лысое га..но

 2. Слова з тексту статті: – …”Сам Кривак у суді повторно підтвердив, що вночі з 15 на 16 січня цього року він побував на дні народженні. При цьому зауважив, що випив невелику кількість сухого вина. “. – хіба це не знущання та глумління над хмельницькими виборцями та платниками податків поїхав на службовому авто на чиєсь хмільне день народження? Та вже лише за це він повинен був піти у відставку. А вже інші “віляння в судах” це лише показує дійсне обличчя “чесної і правдивої” влади.

 3. Цей кривак є дійсним обличчям влади нашого мера. Всі слідкують чим закінчиться цей фарс.
  Хто слідуючий після миколаїва ???

 4. якби був мужчиною: випив, сів за кермо – відповідай. Ні, як гіфно, смердить і смердить, алкаш при владі)))

 5. А я взагалі рахую немає чого про цього Кривака і говорити. Одним словом гнилий і на увагу не заслуговує. А ти СЕМ сиди і тримай біля себе таких КРИВАКІВ, МИКОЛАЕВИХ і хто наступний? Ганьба тобі СЕМ і Ганьба твоїм членам, яких і командою назвати неможливо.

 6. Чуєте, каже цей новий захисник, що надіслали не всі документи, що не може прийти на засідання. Цікаво а чому не може прийти? Він цей Кривак в той час мабуть теж сидів і пив келих білого винця!!! От ганчірка, а не мужик. Відповісти не може за вчинок.

 7. А це викликає тільки сміх, такі пояснення!!!! “Мій водій повинен був відігнати машину на місце стоянки, але не зміг прибути через сімейні обставини. Довелося самому сісти за кермо. До того ж люди, які на святі не вживали алкогольних напоїв, сказали, що по мені не видно ознак сп’яніння і не чути відповідного запаху…
  Немає слів.

 8. Сем не може звільнити Кривака, скільки б не писали. Його можуть звільнити тільки депутати.

  • Как взять и списать застройщикам 26 мил. за недостроенный бассейн то голоса есть, а как за справедливость-голосов нет!! У свободовцев 13 депутатов!! большинство- надо 15.

   • в тебе біда з математикою.
    в раді 42 депутати+мер.
    скільки треба для більшості?
    в свободівців 10 депутатів.

 9. Зганьбило мурло міську владу, а тепер ще й на суддів тінь підозри кидає

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.