Хмельницький одержить 27 млн грн держсубвенції на будівництво Палацу спорту

З державного бюджету виділено 27 млн грн на будівництво Палацу спорту у Хмельницькому.

Про це повідомляє Федерація баскетболу України.

За даними Федерації, п’ять міст-переможець отримають по 27 мільйонів державної підтримки, ще одне (Рівне) – 15. Дофінансують будівництво кожної споруди за кошти обласних та міських бюджетів. За інформацією органів місцевого самоврядування, будівництво спортивних комплексів буде розпочато уже восени цього року.

Як писав НГП, з міського бюджету Хмельницького виділено 6,2 млн грн на проектно-кошторисну документацію та початок робіт Палацу спорту.

Палац спорту мають звести на вул. Прибузька, 5/1А на земельній ділянці площею 25,2 тис. кв. м. Прогнозується, цей об’єкт повинен покращити спортивну інфраструктуру підготовки команд з ігрових видів спорту, збільшення кількості дітей та підлітків, які будуть займатися регулярними заняттями фізичною культурою та спортом; дасть можливість місту приймати матчі Єврокубків з футзалу та волейболу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 19

 1. Потім напишете, який мер молодець

 2. Звичайно перемога, потрібно подякувати Артему Гласу, який зібрав підписи Хмельничан,юристу Мирниго Олександра , Євгенію Киричанину , та міській делегації ,яка на думку конкурсної комісії була най гірше підготовленою з усіх учасників.

  • Нічого обізнаність? Ви член комісії? Юрист чи Артем Глас?

  • Насправді,ви наївні люди, ніякі підписи і юрист чи делегації такі питання не вирішують. Вирішити може мер з міністром чи Федераціями.

 3. Мер бог.

 4. Кіперман вже потирає руки. А в дійсності до кінця будівництва коштів не хватить. Вийде такий собі скромненький обєкт провінційного масштабу. Це буде щось на зразок басейну, що по Зарічанській 11ж.

  • Кіперману заборонено брати участь в будівництві на 3 роки. Рішення Антимонопольного комітету України.
   По коштах, переконаний, що за кілька років такий Палац легко збудують.

 5. Прибузька, 5/1? Ви серйозно? А як же Sport-City? Так гарненько продають комерцію і квартири….
  Я щось не зрозумів, місто за власний рахунок чистить територію, потім там починається будівництво житлового комплексу з обіцянкою забудовника збудувати спорт комплекс…..гарненько продає квадрати….і тут раптом йому щей влада дає кошти на будівництво того ж комплексу….Шановні Ви там взагалі вже народ за дебілів тримаєте?

  • а ти точно дебіл, тебе навіть тримати не треба.
   влада не може давати грошей забудовнику, влада сама будує палац спорту для потреб міста.

   • Сама влада будуе это как? прораб Симчишин, крановщик Гончарук? Хочеш увидеть дыбила, смотри в зеркало

 6. Палац спорту у Черкасах на 90 мільйонів: яким буде новий Палац спорту у Черкасах Комплекс призначений для проведення спортивних змагань з баскетболу, боксу, волейболу та гандболу https://hromadske.ck.ua/basketbol-na-90-miljoniv-yakym-bude-novyj-palats-sportu-u-cherkasah/ . без коментарів. А що ж зможуть збудувати за 33,2млн. грн.)))))))))

  • ще один тупак.
   на 2018 рік 32 мільйони. на 2019 ще буде фінансування

  • Хмельничанин, ты вот вроде спросил не предвзято, а сволотовский быдлячок тебя сразу тупым обзывает?

   • сам ти сволотовский бидлячок. немає значення якої партія тупа людина. вона тупа і все

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.