Найбільше мандатів на виборах ОТГ у Хмельницькій області одержала партія “Батьківщина”

Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” одержало перемогу на виборах у двох об’єднаних територіальних громадах Хмельницької області, які відбулися 29 квітня.

2

За даними паралельного підрахунку голосів політичних осередків, партія Тимошенко заводить до місцевих ОТГ 18 обранців. Друге місце одержала Аграрна партія, в активі якої 13 депутатів. У трійку ввійшла партія “Укроп” з 4 обранцями.

Двом депутатам вдалося зайти від Радикальної партії Олега Ляшка, одному – від БПП.

Крім цього, прохідний бар’єр подолали 9 самовисуванців у Шаровечківській ОТГ Хмельницького району.

Як повідомляли центральні ЗМІ, БПП “Солідарність” та “Батьківщина” заявили про перемогу своїх кандидатів на виборах в об’єднаних територіальних громадах, які відбулися 29 квітня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 29

 1. Юля і Батьківщина найкращі

 2. М-да… Ой, нічому не вчить життя простий люд, нічому! Так і Юльку виберуть президентом. А взагалі, яка явка була на виборах?

 3. О, то не такий той Шинькович і всесильний))) спромігся лише одного депутата від БПП пропихнути… мда…

  • Перестаньте маніпулювати. Шинькович декілька днів в посаді. Такий результат, це заслуга голів райдержадміністрацій та голови обласної адміністрації. Це говорить про довіру і повагу до них перш за все

   • А яке відношення голови мають до БПП ? Голова ОДА не може бути членом будь-якої політичної партії.

 4. Юля!!! ось наш наступний президент!

  • Ти точно вдарена

  • СветОчка – наступний президент буде той кого сша і європа нам впарять, методом роздачі “печеньок” на майдані, чи за допомогою інету і тв. Якщо б на виборах від нас щось залежало – нас би туди не пускали. Станьте дорослішою. Сьогодні всіх капіталістів влаштовує пєця. Україна вже давно стала банкоматом мвф і Йулля навряд чи дасть ім більше чим пєця.

 5. передбачуваний результат. Юлія Володимирівна традиційно забере своє. і навряд вдасться відкупити голоси її виборців. шиньковичу, який підписався тепер агітувати за порошенка доведеться продати не лише квартиру в болгарії, а ще будинок і землю під києвом.

  • ВАША ТИМОШЕНКО ЗАБЕРЕ ЧУЖЕ І СВОЄ…І НАШЕ … ЯК БРАЛА ВСІ ЦІ ДВАДЦЯТЬ З ЛИШКОМ РОКІВ !!! І ЛИШЕ НАЇВНІ ДУРНІ БУДУТЬ ЗА НЕЇ ГОЛОСУВАТИ !!!!!! А ПОДИВИТИСЯ НА ЛУКАШУКА ТА БІРЮКА —ЗРАЗУ ДІАГНОЗ ВИДНО !!!

 6. Білогіря виграли аграрії, Шаровечку “Свобода”. БПП пролетіло як фанера

 7. Толку з того що вони виграли,як не робили нічого так і не робитимуть,їхній голова без вчителя Сенсея пусте місце.

 8. Та да,він без Іващука понабирав би голосів як Рубайло по селах по 1 голосу

 9. В раді нічого не робив і тут буде сидіти штани протирати і босу в рота заглядати.

 10. Його на тій картинці не правильно зобразили,його треба було знизу намалювати собачкою якій кидають на землю те спагетті а він бігає жере і хвостом виляє.

 11. соромно за юлькиних так званих виборців і кандидатів купували як худобу в шаровечці в міській раді перекупили і тут те саме перемога заради перемоги а не добробуту людей

 12. Хай потім не скиглять, що погана влада, коли ці обранці почнуть дерибан громадського майна.

 13. Кончені ,там десять бабів проголусовали за срану юльку і усі вже говорят про перемогу на виборах, а краіну ми ніколи недамо кремлівській сучці
  !

 14. Батьківщина показала найкращий результат, не дивлячись на те, що в Хмельницькій області дуже потужні інші політичні сили. Тобто проти Юліної партії тут всі: і люди, і гроші, і технології, а Батьківщина всеодно має найбільшу підтримку. Робіть висновки перш ніж писати свої обурливі коменти.

  • РУСЛАНА… ПРО ТЕБЕ І ВИСНОВКИ РОБИТИ НЕ ТРЕБА…ТИ ТАКА Ж ЗЛОДЮЖКА ЯК І ЛІДЕРКА БАТЬКІВЩИНИ… БАГАТО ЛЮДЕЙ БАЧИЛИ ЯК ТИ КРАЛА ГРОШІ ПІД ЧАС МАЙДАНУ…ВЕЛИКІ КУПЮРИ ПРОСТО ПРИЛИПАЛИ ДО ТВОЇХ РУК !!! НАПЕВНО ЧЕРГОВУ ХАТИНКУ ВЖЕ ДОБУДОВУЄШ ЗА ЛЮДСЬКІ ГРОШЕНЯТА !!!!

 15. Люди добрі! Може вже пора закінчувати лити бруд друг на друга. Якщо так буде продовжуватися, то ми ніколи не зможемо збудувати державу, яку хочемо мати.

 16. Ну, почнемо з того, шо в Шаровечці виграв Бондар, який не в Свободі, а йшов самовисуванцем

 17. Так і нація притовчених совдепів обере юлю президентом. Юлю, через яку розвалився перший майдан, юлю, яка вивезла усі кошти з лазаренком, і юлю, через яку народ обрав януковича, щоб вона не виграла, юлю, через яку підняли газ з хуйлом. Народ – ви приречені на страждання, тому не бідкайтеся що погано жити, бо ви раби і вівці

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.