Посаду голови Білогірської ОТГ виборює представник Аграрної партії Мельник

За даними підрахунків голосів штабами, перемогу у виборах Білогірського селищного голови новоствореної об’єданої територіальної громади здобув діючий голова райради і член Аграрної партії Василь Мельник.

Фото з "Фейсбуку"

Фото з “Фейсбуку”

За його кандидатуру проголосувало 2482 виборця.

Друге місце посів нинішній голова селищної ради, висуванець БПП Анатолій Денисюк з результатом 2434 голоси. Таким чином, різниця між першим і другим місцем становить 48 голосів.

Третім у виборчих перегонах став самовисуванець Микола Подлєсний.

У коментарі НГП голова обласного осередку Комітету виборців України Юрій Ануфрієв зазначив, що перші вибори в двох об’єднаних територіальних громадах Хмельниччини, відбулися спокійно, без надзвичайних ситуацій. На 16.00 29 квітня явка виборців у Білогірській ОТГ становила 60%, у Шаровечківській ОТГ – 50%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 19

 1. Молодці усі жителі Білогірщини!!! Я знав, що у нас буде нормальна людина у керма!!!!

  • Согласен отдельный привет бпп очень хорошо подготовились к досрочным парламентским выборам

  • Це перша і остання перемога аграріїв,бо з таким головою за них більше ніхто не голосуватиме.Хіба що всі гроші роздадуть,а люд продажний…але є й розумні люди яких не купиш!

 2. і не допомогли конкретним справам ці позорні листівки!!! правда на стороні тих людей, які дійсно працюють, а не зальотніків. гнати треба в шию тих шиньковичів/герегівців – вони перефарбовані риги

 3. Краяни,кого ви вибрали?!Ручного,безголосого,безграмотного,і тішитесь!Ви ніхто його навіть не вітаєте з перемогою,наче його і не існує зовсім!Всі вітання і всі пости на сторінці в Іващука,це його перемога!А мавпочка в клітці,яку всім показують залишається зоопарком і далі…ручним,привченим до команд господаря!

 4. києвляни мають кличка а білогірчани своє посміховиськот хе хе хе

 5. Ви посмійтесь а він розвале район і шо тоді

 6. Цирк должен гастролировать!

 7. Дуже шкода що Сергій Петрович такий розумний і підтримав такого неважного кандидата,міг би запропонувати свою допомогу комусь достойно му і небайдужому ще й розумному,хочу вірити що С.П.недасть Мельнику занапастити громаду.

 8. Самі вибрали,а тепер просять в Іващука”не дайте район знищити!”а Мельник вам скаже своєю рєчовкою:”мене питають,хто розвале район,а я відповідаю,хто ж як не я,тільки я його розвалю, я для цього створений”

 9. Білогірський район як був зажоп’ям задрипаним, таким і залишиться. Успіхів вам!

 10. Час покаже, як Мельник буде працювати. Можна подумати Денисюк би щось робив…Не смішіть нікого. Це найкращий вибір із кандидатів. Бажаю успіху переможцю!!!

 11. А час вже показав,що цей неук нічого в раді не робив,а міг хоч щось зробити!А сміятись будемо всі,напевне скоріше через сльози!А цей доморощений Клічко,хтось вище гарно за це написав,нічого доброго не зробить,бо він недолугий!

 12. Якого там успіху йому,це успіху Іващуку,щоб мав силу тягнути все і цього “розумаху” на собі,щоб не занапастити все що є,а покращити і нових здобутків!

 13. Це не вибори,а клоунада!І клоун прийшов до влади)))А депутати теж гідні клоуна цього,бо всі куплені,хто за гроші,хто за цукерки))люди люди сором за вас,ви заслуговуєте таку владу

 14. Народ,може це вигідно Іващуку на фоні тупого Мельника він виглядає академіком,це такий хід…ну тіпа худа дівка завжди дружить з жирними,бо на їх фоні вона виграє!!!

 15. Просто це кумовство,от і тягне його на своїх плечах,бо від хреста не відмовляються.

 16. Да, все роблять гроші, а продажні люди беруть і голосують не думаючи про завтра. Проти Мельника нічого не маю, як проти людини. Але він Іващукова дитина. Як може бути люди при владі і навести порядок як вони після своїх робіт на полях не можуть прибрати дороги після себе. Люди схаменіться!Буде нам гаплик повний!Будим за свій клаптик землі де вирощуєм картоплю, щоб при теперішніх зарплатах не вмерти з голоду платити податки неймовірні, а потім віддамо землі Іващуку!

  • Так,він і поводить себе як дитина.Завжди першій вчительці яка його так гарно вивчила букети вручає,а як очолив раду,то зразу фото Андрухової з дошки пошани зняв,сказав що для реставрації,і назад не вчепив,видно її наука йому не дуже вдавалась,не змогла вона в ньому розум посіяти)))))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.