Вибори до ОТГ: у Білогірському районі затримали розповсюджувачів “чорного піару”

Цієї ночі у Білогірському районі четверо мешканців Нетішина розповсюджували виборчу агітацію без вихідних даних, спрямовану проти одного з кандидатів на селищного голову. У результаті їх викрили правоохоронні органи.

Про це у “Фейсбуці” написав депутат облради Сергій Іващук.

“Поліцією група у складі 4 осіб жителів м.Нетішин, які забороненими методами розкидали по тротуарах, дорогах, біля домівок населених пунктів де завтра відбудуться вибори ОТГ брудну брехню про Аграрну партію, кандидата на посаду голови ОТГ Мельника В.В., та на мою сім’ю. Керував групою осіб депутат Нетішинської міської ради, голова депутатської фракції та керівник міського партійного осередку «За конкретні справи» в минулому голова місцевої Партії Регіонів Вагнер Геннадій Леонідович”, – зазначив він.

За даними НГП, групу, яка розносила “чорний піар”, було викрило вночі у селі Гулівці. Поліція склала на них протоколи за ст. 212-13 Кодексу про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладення штрафу на громадян від 3 до 5неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 12 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У коментарі НГП голова обласного осередку Комітету виборців України Юрій Ануфрієв підтвердив наявність факту порушення виборчого законодавства.

“Партія “За конкретні справи” постійно виставляла своїх кандадатів на вибори до ОТГ. А тут нікого не виставили ще й попалися на “чорному піарі”. На користь кого?” – наголосив він.

Нагадаємо, що за крісло голови Білогірської селищної ОТГ змагається 6 кандидатів: нинішній селищний голова Анатолій Денисюк (висуванець БПП), діючий голова Білогірської районної ради Василь Мельник (самовисуванець), в.о. начальника бюро техінвентеризації Михайло Ямчук (ВО “Батьківщина”), учасник АТО Ілля Васюк (Об’єднання “Самопоміч”), заступник голови фермерського господарства “Левада плюс М” Микола Подлєсний (самовисуванець) і пенсіонер Юрій Рубайло (самовисуванець).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Вічно «За конкретні справи» всім заважають. Особливо Іващукам. Тим всі заважають і в першу чергу прості люди. А з приходом команди «конкретників» їм зовсім сумно.

  2. да женіть їх всіх.

  3. Цікаво, що ловили розповсюджувачів листівок, активісти-собаки аграрної партії, а потім здали їх і поліцію. А це – кримінал. Обмеження свободи людини не входить до їхніх обовязків. Хрен то правда, що їх затримала поліція. Люди в білогірї все знають. І написане в лситівках – правда

  4. Конкретні справи – це чума, а коментаторам вічно Іващука і аграрна партія мішають… а в шаровечці вже хто конкретним і бпп мішає, там теж розкидали агітки

  5. Ти хоч в яку фарбу тих регіонів не краси, все одно їхнє ригівське нутро вилізе нагора

  6. Іващуки в тому районі давно працюють. Все, що має ця родина, заробила власними мозолями. Тому в герегівців/шиньковичів абсолютно нема жодних можливостей.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.