Хмельницька друкарня масово розтиражувала листівки Московського патріархату проти автокефалії

Хмельницька друкарня “ВІС” масово розтиражувала листівки Української православної церкви Московського патріархату, які мають заповнювати віряни та надсилати до Вселенського патріарха Варфоломія з проханням не надавати Томос про автокефалію Українській православній церкві.

392983

Про це у “Фейсбуці” написав митрополит УПЦ (КП) Антоній (Махота).

За його словами, випуск листівок припав на ніч 26 квітня.

“Духовенство, Віряни, Президент Країни, ВР України в єдиному пориві працюють та моляться щоб відбулась знаменна подія для всього народу – а в нашому місті друкують духовно-сепаратистські листівки? То місяць назад все гуділо про підпільну зустріч Н. Савченко в Хмельницькому, то тепер листівки про зрив процесу духовного об‘єднання народу виготовлені на типографії міста”, – зазначив він.

31394572_1929783190378778_6463009698315501568_n

31398233_1929783200378777_5650805664377733120_n

За інформацією агенції “Укрінформ”, священики, підкоряючись начальству, такі форми почали заповнювати у Запорізькій єпархії, проте відмовилися заповнювати у Хмельницькій.

Як відомо, Президент України Петро Порошенко 17 квітня заявив, що передав звернення до Вселенському патріарху з проханням надати Томос про автокефалію Української православної церкви. Він висловив сподівання, що на найближчому Синоді Константинополь прийме позитивне рішення і воно  буде прийнято до 1030-ої річниці святкування Хрещення Русі-України, що відзначатиметься у липні ц.р.

18 квітня глава держави офіційно прийняв від ієрархів УПЦ КП та УАПЦ звернення для передачі Вселенському патріарху Варфоломію про надання Українській православній церкві Томосу про автокефалію з підписами усіх архієреїв, які підтримали це рішення.

Верховна Рада 19 квітня ухвалила постанову про підтримку звернення Президента України до Вселенського патріарха Варфоломія щодо створення Єдиної помісної української православної церкви.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 21

 1. чому вони досі працюють?

  • От проблема…
   Те, що рівень прожиття в Україні вже самий найнижчий в Європі (молдовани вже з нас сміються), це не проблема;
   що з 15 діючих атомних реакторів АЕС на Україні, які на 70% забезпечують Україну електроенергією, у 13 закінчився гарантійний термін безпечної експлуатації (в світі немає іншої країни, в якій би експлуатували атомні реактори АЕС з простроченим гарантійним терміном безпечної експлуатації), то не проблема;
   що майже кожен день в АТО гинуть чи калічаться люди, то не проблема;
   що рівень суїцидів саред військовослужбовців та ветеранів АТО досяг критичених обсягів, то не проблема…
   А про таку фігню пишуть…

   • Дятел, найнижчий рівень цін і послуг в Європі – український, це величезний плюс! Мільйони українців попрацюють трохи за кордоном і рік живуть собі припіваючи в Україні. А хто хоче працювати на заводах і фабриках щодня все життя – той дебіл, який застряг на початку ХХ століття.

    • Східняку….. Ви кращий….. серед коментаторів.. я таки в захваті від Вас…. таких… МАЙДАНУТИХ ТА ДОЛБАНУТИХ… хоча і половина серед коментаторів…. треба ще побачити…. СЛАВА УКРАЇНІ…

  • Треба їх спалити,, в ім”я боже та української церкви…

 2. ну і що ж тут кримінального???

 3. Власник друкарні взагалі не орієнтується в ситуації, йому замовили він від друкував. Питання в тому хто замовив і навіщо. З всією повагою до Махоти, шановна і поважна особистість але створювати провокацію не варто.

 4. заворушилось фсбшно сепарське кубло

  • если полностью то фсб сепар бизнес кубло. Потому что на “вере” делают бизнес, и это не последний фактор

 5. Давайте раз криминала нет ебанем листовок в поддержку ордло. А директор будет не в курсе и что тут такого, войны ж нет. Только гражданская немношк. Никаких проблем, не оружие ведь – бумажки да буквы… да и какая разница мп или кп – в ситуации не ориентируемся, а потому нам все одинаково откуда деньги.

  • друкарня не несе відповідальності за надрукований текст…читайте “ЗАКОН ПРО РЕКЛАМУ”… ЗАМОВНИК НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЗМІСТ…ТЕРМІНИ АКЦІЙ ТА Т.П. …А ДИРЕКТОР ДРУКАРНІ НАПЕВНО ЦЮ ФІГНЮ НАВІТЬ І НЕ БАЧИВ.. В НЬОГО Є МЕНЕДЖЕРИ ДЛЯ ЦЬОГО ..

 6. Добре що таку справу церква робить !! Там всі дані будуть про підписантів Шукати не потрібно надалі буде Всіх мосворилих нах за поребрик копняками !!!

 7. Це неподобство!

  Треба йти в костел або греко-католицьку церкву і не морочити собі голову. Ці гундяєви з онуфріями і філаретами з їхніми тупими забобонними бабками на ніц звели православ’я в Україні, сволочі!

  • Йди розкажи студентам чи бійцям на передовій про поганого Філарета і доброго Мокшицького)))) дебіл, мля… Йди зразу в Свідки Єгови, вони ще прогресивніші, не те, що колишні інквізитори-католики)))))

  • МЕНІ ТАКОЖ В КОСТЕЛІ НАБАГАТО КОМФОРТНІШЕ ТА ЯСНІШЕ…НІЯКИХ ХУСТИНОК ТА ТАКС НА ВСЕ..ЙДЕМО В КОСТЕЛ…

 8. і ніхто не здогадується,що власник друкарні СБУшний стукач..чи цю очевидність ніхто не бачить…

 9. де наше сбу? може пора їх запитати, чому хмельниччина пригріла кубло сепаратистів та зрадників? а ще варто переглянути всіх переведених до нас з криму (особливо військових) та донбасу.

 10. Розгавнягались імбіцили котрі жодної молитви в своєму поганому житті не читали, свідомість лохів підняли вливши у пусті голови ідею патріотизму…. дибілоїди…

 11. дурбецало якесь завонялось, само знає тільки молитву до путьки. Не справа однієї церкви пхатись в справи іншої, особливо якщо це йде від фсбшної псевдоцеркви. хай тебе Бог покарає, як ти ненавидиш нас так хай тобі і буде відповідь.

 12. а що російський патріотизм правильний, а український – заборонений?

 13. Давайте защимим весь Хмельницкий – ведь именно в нем печатались с*анные бумажки! Хотя нет, мосим соазу Киев ведь там печатные станки стоят!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.