Національний природний парк “Подільські Товтри” має заплатити 147 тис. грн за незаконно зрубані дуби

Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області через суд стягує з Національного природного парку “Подільські Товтри” 147 тис. грн шкоди, заподіяної навколишньому середовищу.

Про це свідчить рішення Господарського суду Хмельницької області від 12 квітня.

Екологи виявили, що у 2016 році на території природного парку під час проведення санітарно-вибіркової рубки незаконно було зрізано 26 дубів. У листопаді того ж року екоінспекція винесла припис директору установи про усунення порушень природоохоронного законодавства.

Водночас керівництво парку звернулося до поліції визнати їх потерпілою стороною у кримінальному провадженні щодо вирубки дубів. Натомість правоохоронці відмовилися це зробити.

Госпсуд дійшов висновків, що Національний природний парк “Подільські Товтри” є постійним лісокористувачем, який створений з метою збереження, відтворення і раціонального використання природних ландшафтів Поділля.

Внаслідок бездіяльності працівників відповідача відбулось вирубування дерев невстановленими особами та заподіяна шкода.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. В Красилівському лісництві, яке є комунальним підприємством Красилівської райради, за минулі два роки незаконно вирубано цінних дерев на суму майже три мільйони гривень. Чи поніс хтось відповідальність за нанесений збиток?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.