“Забув” задекларувати квартиру – депутат Городоцької райради заплатить 17 тис. грн штрафу

Хмельницький міськрайонний суд визнав винним депутата Городоцького районної ради Леоніда Лук’янова у вчиненні адміністративного правопорушення (ч.4 статті 172-6 КУпАП) і присудив 17 тис. грн штрафу.

Про це свідчить постанова суду від 18 квітня.

За матеріалами досудового розслідування, в електронній декларації за 2016 рік обранець не відобразив квартиру в Хмельницькому вартістю 227,4 тис. грн. Він став її власником ще 2010 року.

У судовому засіданні Лук’янов свою вину не визнав. Пояснив, що, оскільки не міг користуватись комп’ютером, то на його прохання декларацію про доходи за 2016 рік подавала його донька. Депутату не було відомо про зміст поданої декларації, оскільки він не був присутній під час подання документу.

При цьому підтвердив, що йому на праві власності належить квартира на Проспекті Миру 94-Б у Хмельницькому.

У суді донька обранця повідомила, що вона подавала декларацію і забула вказати квартиру.

Суддя Андрій Місінкевич констатував, що особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування зобовязані особисто надати декларацію в Єдиний державний реєстр декларацій, а передача особистих ключів іншим особам забороняється.

Крім цього, в електронній декларації за 2017 рік Леонід Лук’янов таки вніс дані про хмельницьку квартиру площею 58,2 кв. м.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Кривак та його “адвокат” вчора, 25 квітня не прийшли на засідання апеляційного суду. Рішення міськрайонного суду Криваком оскаржене, але він продовжує розігрувати комедію.

    • це просто безоплатний депутат райради….а то—-секретар міської ради з великою зарплатою….одним можна..а другим–зась !!!!

  2. А Бабыч забула про помощь телевизионщикам! Почему вас нет там,где конфликт. А вы лезете сами делать конфликты? Дармоедка Татьяна Бабич ,скоротити цю дурну посаду!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.