На початок квітня на дрібний ремонт місцевих доріг Хмельниччини використано 10% від плану

З коштів, передбачених на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Хмельницької області, на 1 квітня профінансовано 86,7 млн.грн., з яких освоєно 15,2 млн. гривень.

За даними прес-служби ОДА, загалом цьогоріч  для Хмельницької області передбачено субвенцію з державного бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання доріг місцевого значення на суму 456,5 млн грн., з яких 154,8 млн.грн. на поточний дрібний ремонт.

“Транспортно-експлуатаційний стан переважної більшості доріг загаль­ного користування місцевого значення значно зношений і потребує поліп­шення з урахуванням соціально-економічних потреб районів (підвезення дітей до опорних шкіл, сільських мешканців до медичних закладів). Швидке руй­нування дорожніх конструкцій спричинено збільшенням вагових навантажень від транспортних засобів, інтенсивністю руху, на які існуюча мережа доріг не розрахована”, – констатувати в облдержадміністрації.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. А де та дорога одна з десяти дорога? Хочу туди! Підкажіть, дуже кортить нею проїхатись!

    • Від Старкона до Хмельницького. Повністю зроблений ямочний і місцями капітальний. А, взагалі, ямочний закінчують кругом., а капітальний починають.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.