ОПОРА презентуватиме результати п‘ятого вимірювання Індексу публічності органів місцевого самоврядування

ipПрес-конференція

 «Міський голова, виконавчі органи чи депутати – хто у Хмельницькому працює найбільш публічно? Результати вимірювання Індексу публічності 2017»

25 квітня 2018 року, об 11:30, у Агенції Сталого Розвитку АСТАР (м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 38) Громадянська мережа ОПОРА презентуватиме результати п‘ятого вимірювання Індексу публічності органів місцевого самоврядування.

На прес-конференції буде представлено рейтинг публічності 24 муніципалітетів, а також окремих суб’єктів дослідження – міських голів, виконавчих органів та депутатів міських рад. Йтиметься про сильні та слабкі сторони діяльності кожного суб’єкта моніторингу й нові практики, які сприяли підвищенню рівня публічності Хмельницького у 2017 році.

Нагадаємо, що у попередні роки найвищі показники відкритості, прозорості та підзвітності демонстрували муніципалітети Івано-Франківська, Луцька, Вінниці та Києва. За підсумками вимірювання Індексу публічності 2014, 2015 та 2016 років, Хмельницький належав до категорії міст із низьким рівнем публічності.

Чи є ще в Україні непублічні муніципалітети, чи прогресують міста-лідери та яке місце у рейтингу цьогоріч визначено Хмельницькому, – розповімо під час прес-конференції.

Спікер заходу:

  • Оксана Банкова, координаторка вимірювання Індексу публічності у Хмельницькому.

Контактна особа: Оксана Банкова – 0978073293.

 

Довідково: Індекс публічності – це загальнонаціональна кампанія моніторингу прозорості, відкритості та підзвітності діяльності органів та посадових осіб  місцевого самоврядування. Об’єктом моніторингу є міські ради в обласних центрах України. У 2017 році вимірювання здійснювалося також у тимчасово перенесених обласних центрах Донецької та Луганської областей.

Проект реалізовується уже п’ятий рік поспіль й має на меті оцінити, наскільки публічно приймаються рішення і втілюється в життя політика муніципалітетів, і яким є внесок основних суб’єктів місцевого самоврядування – міського голови, депутатів та виконавчих органів – в цей процес. Система показників Індексу публічності розроблена на основі положень українського законодавства та міжнародних стандартів у сфері публічності муніципальної влади. Результатом проведеної кампанії є публікація щорічного всеукраїнського дослідження – «Індекс публічності місцевого самоврядування 2017». З результатами минулорічних вимірювань можна ознайомитися на сайті  www.publicityindex.org.

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Оксана Банкова

Оксана Банкова

представниця Громадянської мережі ОПОРА у Хмельницькій області

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.