Цьогоріч на Хмельниччині планується ввести в експлуатацію 12 проектів, що реалізовуються за кошти ДФРР

У 2018 році планується ввести в експлуатацію 12 проектів Хмельницької області, що реалізовуються за кошти державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Це – загальноосвітня школа в с.Залужжя Білогірського району (будівництво), загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів у смт Сатанів Городоцького району (капітальний ремонт з заходами по енергозбереженню будівлі №2), загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів у смт Сатанів Городоцького району (капітальний ремонт з заходами по енергозбереженню будівлі №3), дитячий садок у с.Вербка Кам’янець-Подільського району (реконструкція), Хмельницький обласний кардіологічний диспансер (реконструкція будівель), Хмельницький обласний онкологічний диспансер (капітальний ремонт будівлі), кардіологічне відділення Дунаєвецької центральної районної лікарні в м.Дунаївці (капітальний ремонт приміщень), Шепетівська центральна районна лікарня (реконструкція приміщень хірургічного відділення), Старокостянтинівська центральна районна лікарня (капітальний ремонт інфекційного відділення), очисні споруди в смт. Летичів (реконструкція; кредиторська заборгованість), спортивний майданчик зі штучним покриттям для гри у міні-футбол у с.Ружичанка Хмельницького району (будівництво).

В управлінні регіонального розвитку та будівництва ОДА зазначили, що цей перелік неповний, оскільки триває робота над проектами.

Загалом, цього року для Хмельницької області передбачено 236 млн грн з державного фонду регіонального розвитку. За ці кошти реалізовуватиметься на 52 проекти, зокрема, 29 нових проектів на суму 126,7 млн грн., 22 перехідних на суму 109,3 млн грн. та 1 –  погашення кредиторської заборгованості з реконструкції очисних споруд смт. Летичів – 159,3 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.