У Кам’янці-Подільському відкрито сенсорний інформаційний кіоск для туристів

Цими вихідними у Кам’янці-Подільському відбулося відкриття сенсорного інформаційного кіоску для туристів, який наповнений усією необхідною для гостей міста інформацією про інфаструктуру, заклади розміщення і харчування та мапу з пам’ятками архітектури.

Про це пише видання “Вдало”.

В мерії зазначили, що інформаційний центр, який є у Старому місті, не завжди може забезпечити потреби туристів, адже він працює не цілодобово. Сенсорний інформаційний кіоск коштував місту близько 130 тисяч гривень.

kiosk

 

Заступник міського голови Вадим Савчук запевнив, що кіоск антивандальний та обладнаний камерою спостереження.

“Проте, треба, щоб люди звикли, що це ХХІ століття. Тому сподіваємося, що вдасться уникнути його пошкодження”, – додав Савчук.

За його словами, у міській Ратуші також встановили внутрішній туристичний бокс, проте він ще не наповнений на 100%. У планах в міської влади встановлення таких інформаційних кіосків для туристів у різних куточках Кам’янця.

Також на площі Польський ринок відбулося відкриття законсервованої археологічної знахідки. Мова йде про фрагмент мощення найдавнішої в Україні бруківки 1760-х років у сквері за Ратушею.

brukivka

Директор музею-заповідника зазначив, що з часу відкриття бруківки пройшло майже два роки. Під час археологічних розкопок було відкрито три рівня мощення: бруківка ХІХ ст, рівень площі ХVI-XVII ст у вигляді забутовки з дрібного каміння та мощення з вапнякових плит середини XVIIІ ст.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.