У закладах освіти Хмельниччини виявлено 2340 порушень пожежної безпеки, роботу двох садків треба призупинити

На 18 квітня проведено позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки у 141 закладі з масовим перебуванням людей у Хмельницькій області з них у 134 дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах; 3 – охорони здоров’я зі стаціонарним лікуванням; 4 торговельних підприємствах (торговельні центри, багатофункціональні будинки і комплекси), культурно-видовищних закладах.

Фото "Українські новини"

Фото “Українські новини”

За інформацією Головного управління ДСНС в області, під час перевірок торговельних підприємств та культурно-видовищних закладах виявлено 102 порушення, з них 41 порушеня не усунуто протягом попередніх років: одна будівля потребує заміни або ремонту систем електропостачання, в одній будівлі відсутні автоматичні системи протипожежного захисту, в одному закладі несправне зовнішнє протипожежне водопостачання.

Під час перевірок дошкільких і загальноосвітніх закладів виявлено 2340 порушень, з яких 648 порушень не усунуто протягом попередніх років: у 70 закладах відсутні або несправні автоматичні системи протипожежного захисту, в одному закладі відсутнє або несправне зовнішнє протипожежне водопостачання, а у 2 закладах – внутрішнє протипожежне водопостачання; 28 будівель потребує заміни або ремонту систем електропостачання.

За результатами перевірок подано дві позовні заяви Хмельницького окружного адміністративного суду на призупинення експлуатації Двірецькго дитячого садочку Ізяславського району і дошкільного навчального закладу «Сонечко» у селі Іванківці Новоушицького району.

Крім цього, у закладах охорони здоров’я зі стаціонарним лікуванням області виявлено 99 порушень, з яких 31 порушення не усунуто протягом попередніх років.

В цілому за порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 142 керівника закладів та відповідальних посадових осіб.

Загалом, у Хмельницькій області перевіркам підлягають 1 тисяча 488 зазначених об’єктів: 81 торговельний центр, 54 лікувальних заклади та 1 тисяча 353 школи і дитячих садки. Для проведення перевірок задіяно близько 70 працівників Головного управління.

Як повідомлялося, після пожежі в російському місті Кемерово, яка забрала десятки людських життів, багато з яких – діти, ДСНС України ініціювала масштабні перевірки об’єктів масового скупчення людей.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. А рынок типа Дубово проверяли? Том тот пластик с машинами если пыхнет мало не покажется.

  2. Практически у всех лечебных учреждениях проходы (вестибюли, коридоры, лестничные клетки…) облицованы пластиковой (ПВХ) вагонкой.
    А может (Мне что, больше всех нужно?), как говорится, “гори оно все синим пламенем”.

  3. Во дворце творчества сумасшедший конфликт,а Бабич все игнорирует. С телевидения уволили человек 40,а ее опять нет. В чем дело,зачем тогда это подразделение? Выгнать надо всех!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.