Цієї ночі горіло хмельницьке сміттєзвалище

Сьогодні о 2:21 на пункт зв’язку оперативно-координаційного центру обласного ДСНС надійшло повідомлення про те, горить полігон твердих побутових відходів КП «Спецкомунтранс» у Хмельницькому.

За інформацією Головного управління ДСНС, на момент прибуття перших підрозділів площа пожежі сягнула 600 кв. м. Рятувальники боролися з вогнем по фронту розповсюдження пожежі за допомогою лафетних стволів з автоцистерн та колінчастого підіймача, а також на окремих ділянках займання.

Оперативними діями о 3:05 пожежу вдалося локалізувати, а о 04:38 повністю ліквідувати, не допустивши розповсюдження вогню на більшу площу.

До гасіння пожежі залучались 37 рятувальників ДСНС на 7 одиницях спецтехніки та оперативна група ГУ ДСНС на чолі із заступником начальника.

Загальна площа полігону твердих побутових відходів сягає 7 га. Травмованих на пожежі не було. Причина пожежі з’ясовується.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Чучала свободівські палили. За рік до виборів нагадування – що це першочергове питання для міста.

  2. тож Братко з мером на всіх телеканалах тринділи, що пожеж не буде, бо в них крута машина за 3 лями наших гривень і ще якась штука.

  3. “Новичок” випробували свободівці в підвідомчих структурах Новачка.

  4. що , знову Свобода обгадилась? а де славетний смітепереробний завод? що гроши с…и?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.