Фірма близька до нардепа Лабазюка отримала дорожні підряди на 9 млн грн у його виборчому окрузі

Розсошанська сільська рада Хмельницького району розтендерила 9,3 млн грн. на капітальний ремонт місцевих вулиць.

Переможцем у трьох тендерах стало ПрАТ “Хмельницьке ШБУ-56″, з яким 11 квітня замовник підписав відповідні договори.

До кінця липня Хмельницьке ШБУ-56 має капітально відремонтувати дорожнє покриття на вул. Б.Хмельницького (від буд. № 74 до буд. № 14 на вул. Жовтневій); вул. Центральна (від зупинки до вул. Набережна); вул. Центральна – під’їзд від вагової до с. Нижчі Вовківці.

В одному з тендерів сільська рада могла зекономити 100 тис. грн, але відсіяла учасника зі Старокостянтинова “Строй-Сервіс-999” через відсутність у нього сертифікату атестації лабораторії, а також заповненого проекту договору, як того вимагає тендерна документація.

Натомість Хмельницьке ШБУ-56 вказало, що на дорожні об’єкти використовуватиме орендовану техніку у ПП “Аграрна компанія 2004”, яке належить нардепу Сергію Лабазюку.

Як відомо, Розсошанська сільська рада входить до 188 виборчого округу, від якого пройшов до парламенту Сергій Лабазюк.

Довідка НГП. ПрАТ  “Хмельницьке ШБУ-56” опосередковано пов’язують з нардепом від Хмельниччини Сергієм Лабазюком. Раніше це підприємство належало депутату Хмельницької облради Івану Гладуняку. Наразі в реєстрах кінцевим власником зазначається мешканка Чернівців Галина Ставчанська.

Як писав НГП, у грудні 2016 року співробітники ГПУ та СБУ провели обшуки на ПАТ “Хмельницьке ШБУ-56″ і ПП “Аграрна компанія 2004″. За даними слідства, обидві фірми є пов’язаними та фігурують у кримінальному провадженні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. В розсоші біля ставка і лісу сірожу й поховають. Амінь.

  2. Навіщо пхаєте що то Лабазюкове? Це щось означає, не второпаю – погане чи гарне? Немає більше в Україні державних підрядних контор – дорожників, тільки приватні. І що з тим криміналом? За два роки ніякого пуття, чи як?

  3. Лабаза за грати

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.