На Хмельниччині оштрафували швейне підприємство за роботу «нелегалів»

На підставі акту документальної позапланової перевірки Головного управління ДФС Управлінням Держпраці у Хмельницькій області винесено постанову про накладення штрафу на товариство з обмеженою відповідальністю у розмірі 781 тисяча 830 гривень за використання праці сімох офіційно неоформлених працівників, повідомляє ДФС Хмельниччини.

У ході перевірки фахівцями фіскальної служби було встановлено, що в одному із виробничих корпусів підприємства використовувалася праця сімох неоформлених працівників. Вказані працівники надали письмові пояснення про те, що вони працювали згідно графіку роботи з 8:30 до 17:30. Заробітну плату отримували від директора підприємства.

Відповідно, документів щодо офіційного працевлаштування на працівників адміністрацією надано не було. Зокрема, посадовими особами товариства за період, що перевірявся, не пред’явлено: заяви працівників, накази по підприємству, журнал реєстрації наказів (прийняття, переведення, звільнення), трудові договори, журнал обліку трудових книжок, штатний розпис, відомості нарахування заробітної плати, табелі обліку використання робочого часу працівників, розрахункові – платіжні відомості по виплаті заробітної плати вказаним працівникам.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. А у тих інспекторів, що по 2 життя? В нашій країні щей за менші суми вбивають…

    • Ого які погрози? А що ж робити тим людям, що не оформлені? Коли прийде пенсійний вік і не буде пенсії? Розповідати, що хазяїн хотів 8 разів в рік на курорті відпочивати, забезпечити палацами себе, дітей, внуків і правнуків тому хотів плювати на те що буде з його працівниками? Що в хазяїна нема совісті бо хоче бути олігархом? Так не можна з людьми. Неправдами заробляють собі статки. В дітей все відберуть сильніші, бо безсовісно зароблені гроші.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.