Директор держпідприємства зі Старокостянтинова за земельне “рішалово” відбулася штрафом 17 тис. грн

Старокостянтинівський районний суд визнав винною директора держаного проектно-виробничого підприємства «Архітекура» (Старокостянтинів) Оксану Морозову у вчиненні злочину за ч.2 ст.369-2 КК України (“Зловживання впливом”) і оштрафував на 17 тис. грн.

Про це свідчить вирок суду від 6 квітня.

За відомостями досудового розслідування, пані Морозова оцінила свою допомогу в 1500 доларів за сприяння громадянину отримати дві земельні ділянки загальною площею 0,2 га у межах Старокостянтинова під будівництво житлового будинку. Частиною хабара директор ДП мала поділитися з начальником відділу з питань регулювання земельних відносин виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради за виготовлення проекту рішення сесії міської ради щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою та подальшої подачі його на розгляд сесії.

Передача коштів обвинуваченій відбулася двома траншами і на останньому її викрили правоохоронці.

У суді Морозова повністю визнала свою винуватість і підтвердила, що через начальника відділу з питань регулювання земельних відносин виконавчого комітету мала якнайшвидше вирішити це питання. Натомість начальниця земвідділу заявила, що Морозова до неї зверталась, але будь-яких грошових коштів від неї не отримувала і не мала наміру отримувати.

Нагадаємо, що санкція ч.2 ст.369-2 КК України передбачає штраф від 750 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.