На Хмельниччині військовослужбовця покарано 2 роками дисбату за збут психотропної речовини

Старокостянтинівський районний суд визнав винним військовослужбовця однієї з військових частин гарнізону у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 317 та ч. 2 ст. 307 КК України.

Як повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України, військовий, діючи умисно і з корисливих мотивів, двічі у грудні 2017 року продав за 2 тис грн психотропну речовину – амфетамін загальною вагою 0,92 грами. Крім того, упродовж лютого-грудня минулого року організував місце для незаконного вживання амфетаміну та особливо небезпечного наркотичного засобу – канабісу. Для цього правопорушник виготовив саморобний пристрій і надавав приміщення орендованої квартири для їх вживання.

Завдяки зібраним доказам військовою прокуратурою доведено вину військовослужбовця і в ході судового засідання обвинувачений вину в інкримінованому йому злочині визнав повністю та щиро розкаявся.

Вироком суду правопорушника засуджено до 2 років позбавлення волі. Однак, суд, врахувавши всі обставини, замінив вказане покарання до 2 років тримання у дисциплінарному батальйоні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.