Фракція “Батьківщини” у Хмельницькій міськраді змінила керівництво та завела нових обранців

Фракція “Батьківщини” у Хмельницькій міській раді збільшилася із 6 до 11 депутатів, ставши найбільшою за чисельністю.

За даними сайту парторганізації, 5 квітня на засіданні фракції одноголосно прийняли п’ять депутатів самоврядного органу, що раніше входили до фракцій інших політсил. Це – Дмитро Палій, Віталій Коліщак, Ігор Мельничук, Віталій Худецький (були в Об’єднанні “Самопоміч”) та Ігор Ялоха, який входив до фракції БПП.

У коментарі “Незалежному громадському порталу” пан Ялоха зауважив, що в “Батьківщині” побачив потужну команду однодумців.

“Впевнений, щоб досягати цілей потрібно мати однодумців. Зараз у Хмельницькій міській “Батьківщині” збирається потужна команда людей, для яких важливий розвиток міста, маю бажання бути частиною цієї команди”, – сказав він.

Крім цього, фракція “Батьківщини” провела ротації свого керівництва: замість Олександра Скочеляса її очолив Станіслав Мельник. Заступником голови фракції обрано Віталія Коліщака.

Як писав НГП, чотири депутати від фракції “Об’єднання “Самопоміч” у Хмельницькій міській раді стали членами ВО “Батьківщина”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 31

 1. Слава богу хоть не много розбавили болото – дай Бог – а то нафталін Достал уже

  • новые уши для Левиных разглагольствований )))

   • Да, “достойными” людьми пополнилась “фракція “Батьківщини” у Хмельницькій міській раді”. Ещо б Колгофелей туда пригласили.

  • слово ” немного ” пишется так …а нафталін це теперішні лукашуки та бірюки….

 2. вряд ли это можно назвать “Батьківщиной” скорее блядовщина

 3. Бютівці здуріли? Призначають керівником фракції депутата, якого Чесно неодноразово називало одним із зловредніших прогульників.

 4. Дед дуреет… Нормальные уходят, а всякий непотриб подтягивается. Личные амбиции берут верх.

  • Того Лукашука треба на пенсію відправляти з Бірюком дураком – це ганьба для Батьківщини і для Юлі що в неї такі старі придурки запаморочені

  • )) хто нормальний пішов?

 5. )) хто нормальний пішов?

 6. Ялоха красава ну КРАСАВА

 7. Молодці хлопці. Тільки з Батьківщиною можливо покращити життя в краіні. Лукашук та Бірюк приклад для наслідування, бо вони є дійсно патріотами Украіни, а не якісь там анонімні та глази.

  • Патриоты)))

  • Я так розумію патріотизм тепер вимірюється стаканами, я думаю чого це за столом всі такі патріоти 8)

  • БОЖЕ ЗБАВ УКРАЇНУ ВІД ТАКИХ ПРИКЛАДІВ ТА ПАТРІОТІВ !!! ВОНИ ВЖЕ СТІЛЬКИ НАБРАЛИСЯ ТА ВІД КОРМУШКИ НІЯК НЕ ВІДІЙДУТЬ!!!!

 8. Якраз такі як Лукашук з Бірюком, за 27 років привели Україну до такого стану, який є сьогодні. Злодюги вони. Тільки думали про власні статки! На цих старих маразматиків, точно рівнятися не потрібно.

 9. Ще живий приклад як треба красти бувший мер – колаборант мельник з блядівщини. Оберіть їх ще бо вони вже понад 20 років розказують про світле майбутнє напихаючи власні кармани.

  • Мельник розумний чоловік і професіонал. Та й такі великі суми як зараз в місті не ходили. І брехні стільки не було.

 10. При Мельнику при малому бюджеті місто добре розвивалось. При теперішніх величезних грошах тільки шуму багато.

  • Гіршого за Мельника мера не було. за 9 років ні одної дороги, ні одної школи, ні одного дитсадка, ні стадіону. Нічого. Приступа і той міст побудував. І бюджет тоді був в доларах більшй чим зараз

   • Мельник побудував нову школу в Книжківцях, новий тубдиспансер, 12 км Чернелівського водогону, повернув дитсадки, добудував багато приміщень до дитсадків збільшив місця в них, відкрив фотомузей, створив ЦНАП, поміняв багато теплотрас, водомереж, побудував 2 нових потужних КНС, він розпочав і зробив багато ремонтів в підиздах, в дворах. Заклав купу проектів які доробляють по сьогодні. Порозчищав парки, сквери, зробив благоустрої бруківкою в кожному мікрорайоні багато багато чого.

   • Грошей тоді було незмірно менше ніж зараз. Зараз в місті дуже багато грошей.

   • бюджет развития города на сегодня в долларовом эквиваленте больше, чем в 2014 году, цены выросли но не в 3 раза. Там где зарплаты то да, в долларах меньше. Так что не надо манипулировать.

 11. Молоді хлопці привнесуть трохи свіжого вітру для Батьківщини. Думаю, це позитивні зміни для партії

 12. Походу поспешили проститутки, рано переметнулись. Жульку скоро с дерьмом начнут мешать, а в это время появится новая политсила от гоцмана-вальцмана и пастора с кроликом.

  • Ви Абрам нагадуєте мені кремлівських пропагандистів, які щоб принизити Украіну називають іі нєзалєжною, а не незалежною. Так і ви великого політика Юлію Тимошенко обзиваєте Жулькою. Це вас не прикрашає.

   • Так, Україна стала незалежною … від здорового глузду та приниженою і майже зруйнованою … завдяки вам / завдяки таким як ви / завдяки олігархам, які зробили це саме вашими руками.

   • бо вона такм жюлька. Слів з пісні не викинеш. і дуже гидко , що ще находяться ідіоти, якій ій вірять. Через вас краіна летить в прірву…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.