Вихованці Хмельницького дитячого будинку отримали великодні подарунки

До вихованців Хмельницького дитячого будинку днями завітали гості. Навчальний заклад відвідав очільник Хмельницького обласного осередку УКРОПу Дмитро Йовдій.   Як і належить, прийшов  не з порожніми руками : разом з помічниками  він передав   дитячому будинку велосипеди і самокати.

Ditbud1

Діти  завжди радіють подарункам. А особливо зараз, напередодні свята,  вони чекають чогось особливого. Директор закладу Оксана Вєрясова говорить, що їхні вихованці, як і належить дітям, активні. У Хмельницькому дитячому будинку виховується 100 дітей. Усі вони полюбляють  гратися, кататися на велосипедах, а ті часто ламаються, спортивний інвентар стає непридатним. Тому укропівський подарунок дуже доречний, особливо зараз, коли діти більше проводять часу на вулиці.

« Добра і уваги до дітей забагато не буває. Ми не повинні бути байдужими до дітей, які позбавлені батьківської любові. Наш спільний обов’язок – зробити все, аби ці діти відчували людське тепло в дитинстві і мали щасливе майбутнє», – вважає Дмитро Йовдій.

ditbud5

Про те, що дітям сподобалися подарунки, свідчив їхній піднесений настрій і посмішки на обличчях.

Укропівець Дмитро Йовдій  поспілкувався з малюками, привітав їх з Великоднем  і пригостив солодощами.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.