Секретар Хмельницької міськради оскаржує в апеляції штраф за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння

Секретар Хмельницької міської ради Михайло Кривак подав скаргу до Апеляційного суду Хмельницької області на рішення суду першої інстанції, який оштрафував його на 10200 грн за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Про це свідчать дані з сайту “Судова влада”.

Авторозподіл визначив головуючою суддю Інну Вітюк. Розгляд справи відбудеться 25 квітня.

реєстр

Нагадаємо, що суддя Хмельницького міськрайонного суду Володимир Навроцький 19 березня виніс рішення по справі Кривака без пристуності захисника та самого відповідача на судовому засіданні. У постанові сказано, що секретар міської ради чотири рази не з’являвся до суду, а його представник Михайло Осташ останні слухання розміняв на справу у Верховному суді. При цьому суддя Навроцький зробив висновок, що Осташ не є адвокатом, а тому не мав права здійснювати представництво інтересів у вищому суді.

Крім цього, у постанові наголошується, що стан алкогольного сп’яніння посадовця Кривака підтверджується низкою зібраних доказів: даними з протоколу про адміністративне правопорушення серії БД № 042943 від 16 січня 2018 року, в якому зафіксовано порушення пункту 2.9 (а) Правил дорожнього руху України; висновком щодо результатів медичного огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого спяніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції № 189 від 16.01.2018 року; Актом медичного огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого спяніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції № 189 від 16.01.2018 року; витягом з Журналу реєстрації оглядів осіб з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого спяніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції за 2018 рік, а саме записом під номером № 189; наданими в судовому засіданні показами свідків та диском з відеозаписом.

Окрім штрафу суд позбавив секретаря міської ради права керувати транспортними засобами на терміном на один рік.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 19

 1. Шановний автор статті змініть назву, тому що секретар міської ради не “оскаржив” рішення міськрайонного суду в апеляційному суді, а “оскаржує” і рішення поки, що судом не прийнято.

 2. О це вчинок!!!! Сам визнав що був нетверезий, експертиза підтвердила, суд прийняв законне рішення і після цього пан секретар подає апеляцію??? ГАНЬБА!!!!!!!!

 3. Ось така Свободівська команда! Головне в них гарні гасла!

  • це Батьківщинівська команда. Це член Бюро партійної організації, один з керівників Батьківщини

 4. Як воно там ше сидить на тій посаді секретаря міської ради?

 5. інна- одна з найбільш продажних суддів апеляції… кривак виграє,,, порішає СЛАВА УКРАЇНІ…

 6. і це кращий представник хмельничан…. бомж мае більше чести та гідности ніж цей так званий секретар. А що ж Симчишин мовчить ? ябув про нього кращоі думки

 7. А що Симчишин, він сам нічого не вирішуе. За нього вирішує все партія, що робити і як! А Кривак, якщо він справжній чоловік, повинен був після такого вчинку сам скласти повноваження. А він ……… боягуз. Жодного разу на суд не прийшов сц………кун!!!! Якщо був би не винний не ховався би за спідницю!!!!

 8. Секретаря міської ради може звільнити тільки сесія міської ради, бо він сам складає повноваження і навіть при цьому його заяву мають погодити депутати

  • А депутати що не приймуть його заяву про відставку? Ну так, все залежить від ціни питання.

 9. Точно, ця суддя – одна із самих продажних в апеляції. Ціна питання в такій категорі справ в апеляції – 1000 $.

 10. От БАРАН , заплатив би і давно про це всі би забули… Але де ж мізги взяти?

 11. Влип очкарик

 12. Судове рішення стандартне та правомірне. Цей Кривак блазень ще той. Мер повинен зробити відповідний висновок, а не тримати пяницю в своїй команді.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.