У Хмельницькому визначилися, де буде перших п’ять «розумних зупинок» громадського транспорту

На позачерговому засіданні виконавчого комітету 6 квітня було затверджено перелік павільйонів очікування з інформаційним табло прогнозування часу прибуття громадського транспорту, так звані «розумні зупинки».

img78b85bc74579c6af042f37956f392060

Про це повідомляє сайт Хмельницької міськради.

Визначено, що такі павільйони для очікування транспорту будуть встановлені на зупинках «Поліклініка № 1» (вул. Подільська, 52 – напрямок руху з центра міста), «Поліклініка № 1» (вул. Подільська, 65 – напрямок руху в центр міста), «вул. Нижня Берегова» (вул. Бандери, 7 – напрямок руху в центр міста), «Центр надання адміністративних послуг» (вул. Соборна, 17 – напрямок руху з центра міста), «вул. Перемоги» (вул. Зарічанська, 24 – напрямок руху в центр міста).

Наразі за рухом громадського транспорту можна стежити завдяки сайту city.dozor.tech/ua/khmelnyckyi/city або за допомого мобільного додатку DozoR City.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Дошки вже непотрібні? Тепер на це бюджетні кошти будуть викидати?

  2. Це все, що потрібно місту, пару зупиник зі табло в цетрі міста за космічні гроші…. дурні піаршики… совість м али би… наразі стоїть питання про підняття плати за проїзд і за комуналку- на відкуп влада за наші гроші волаштує пару піарних зупинок…. щоб блебс знав, як довго чекати громадсбкий транспорт, ціна проїдзду на який знову виросту…. ГАНЬБА…. ГЕТЬ СВОЛОТУ…

  3. Піарщики.

  4. На фоні грязі і ям на дорогах – це буде виглядати гламурно.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.