Прокуратура підозрює хмельницьких вояк у “дерибані” військової частини

Військова прокуратура Хмельницького гарнізону отримала доступ до території військової частини А2730 для проведення огляду транспортних засобів у рамках криманільного провадження за ч. 3 ст. 410 (“Викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, вибухових або інших бойових речовин, засобів пересування, військової та спеціальної техніки”), ч. 3 ст. 425 КК України (“Недбале ставлення до військової служби”).

Про це свідчить ухвала Хмельницького міськрайонного суду від 14 березня.

В ухвалі сказано, що невстановлені посадові особи військової частини А2730 під час дії особливого періоду шляхом зловживання службовим становищем викрали майно вказаної військової частини, а саме 24 тяглові лебідки до автомобілів ЗІЛ 131 та ГАЗ 66.

За результатами проведеної в січні 2017 року інвентаризації бронетанкового майна військової частини А2730, виявлено нестачу на загальну суму понад 200 тис. грн., що виникла внаслідок бездіяльності військових службових осіб військової частини, які недбало поставившись до своїх обовязків заподіяли істотну шкоду державі.

6 березня прокуратура зареєструвала відповідне кримінальне прадовадження.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Всі крадуть, від малого до великого. НаціЯ в нас така.Це нормально.

    • Саме так. І боротьбу з корупцією треба прирівняти до геноциду українського народу, адже корупція не насаджується в нас нагло згори, а вперто, натхненно та завзято пробивається знизу.

  2. Рибка гнила з голови.
    Вже догнила!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.