У Хмельницькому на хабарі викрито посадовців управління держслужби з питань праці

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою  викрили на хабарі начальника відділу та одного з керівників управління Держслужби з питань праці у Хмельницькій області.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

 

Посадовці систематично вимагали гроші від представників приватних навчальних центрів, які здійснюють підготовку з питань охорони праці, за  невтручання у ліцензійну діяльність. Загальний обсяг отриманої в такий спосіб неправомірної вигоди оцінюється у понад 4 мільйона гривень на рік.

n_4604_46158267

 

Співробітники СБ України затримали зловмисників у центрі міста під час одержання чергового хабара у розмірі 10 тисяч гривень.

У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 23

 1. Це не перший випадок. Орган прогнивший. Не виключено, що частина хабаря йшла на верх.

 2. Він у декларації не вказав дохід від іншого виду діяльності – хабарництво)))

 3. там вся команда молодых реформаторов гнилая-под лозунги майдана пришли а от предшественников типа нестерука ничем не отличаются – все то же умное серьезное лицо разговоры про родину а на выходе все равно деньги

  • коррупция сплошная,

  • Бабки сука берут, а живут как в конюшне. Зайти противно в эту свиноферму. Рыла блестят и трещат от сытости, а в здании и кабинетах стены, пол, потолок говном измазаны.

 4. Новина дня. Сьогодні СБУ і Генпрокуратура на хабарі взяла друга і поплічника Корнея Окунєвича Сашу. Окунь був помічником нардепа Корнея, потім за квотою УДАРу Корней поставив його замом в Шепетівську РДА. Коли Корней прийшов на посаду губернатора, то перетягнув свого дружбана Окуня в Упраління Держпраці, де хлопці добре бізнесували.

 5. Ця структура з приходом начальника санітара по освіті перетворилась на орган по відбиванню грошей у бізнесу і навіть лікарень. Там ще є старий пердун – корупціонер саксонік, який без бабла не погодить жодного папірця, сука ще та.

  • Начальник санітар – це помічник Корнея в 2012-2014 роках і його кореш Глушаков.
   Хорошу банду зібрали

  • Про теперішніх не знаю, але допускаю таке і тому у даному випадку вірю СБУ.
   А от щодо Саксоніка, то у свій час у період протягом більше 10-ти років мені вдалося вирішити з ним багато питаннь без хабарів.
   Може інші вирішили питання з ним по-іншому (спорити не буду)?
   А може справа була не тільки в Саксоніку (наприклад, говорю, тільки про даний час, не один об’єкт у місті не будується з дотриманням чинних вимог)?

   • Можливо Ви 10 років тому і вирішували з ним, корупціонером -пердуном, саксоніком “питання”, а зараз попробуйте у нього щось підписати чи дозвіл отримати, чи декларацію чи консультацію – без оплати тільки відмови. У держпраці зараз вимагають плати навіть за погдження списків на медогляд працівників. Спробуйте прийдіть у грудні і погодьте списки працівників на медогляд – самі в тому переконаєтесь, який ад з цього зробила молода нач відділу Олена.

    • Думку / погляди людини, яка анонімно та бездоказово ображає / звинувачує іншу людину «розумні» і порядні люди не беруть до уваги (взагалі це просто непорядно). Раджу робити все «правильно», тобто – в межах чинного законодавства та діючих нормативів і все можна вирішити (почуття власної правоти + знання + послідовність = велика сила). А такі образи та звинувачення, як ваші, вже є правопорушенням, цивільно-каральним. Якщо у вас є підстави, подавайте заяву, а так це просто «3,14здешь». А я писав не «10 років назад», а «протягом більше 10-ти років», а точніше – з 1995-го до 2014-го. І питання були різні – від прийняття об’єктів будівництва в есплуатацію до навчання. Ато АТО переважна більшість «українців» робить все «неправильно» («результат налицо»), а потім хоче все «порішати». Необхідно, в першу чергу, змінювати менталітет нації, яка, нажаль, завдяки нашим націонал-свідомим, так і не сталася, і єдиним, що усіх «об’єднує», є корупція.

     • Шановний у нас всі знають хто такий, до прикладу, президент чи “генигальниій пгокугог” і пиши чи не пиши заяви, скарги нічого не зміниться – тільки народна молва дає ім оцінку. Ось і про вашого підопічного корупціонера- пердуна так само. Усі хто з ним “рішав” питання при новій “не злочинній владі” знають як він їх рішає і за скільки. Може і його паровозом причеплять до цієї справи, а може він сам утіче з посади прочитавши що про нього пишуть.

 6. Кабан своих не сдает! Наверняка ему что-то капало с тех лямов. Окунь не мог только себе всё хомячить.

 7. ще й як здає….

 8. І його вже здають!!!

 9. тааак то це удар по колишньому ударівцюнині губернатору Корнійчуку з боку групи Олександра Гереги. ударили по ударівцю за те що опирається й не “здає”область…

 10. Один анонімний бруд…. Не цікаво.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.