Прокуратура оскаржує в суді закупівлю електрокара для департаменту освіту Хмельницької міськради

Хмельницька місцева прокуратура судиться з комунальним підприємством по організації роботи міського пасажирського транспорту і ПП “Автоцентр “Ліга-ІІ” (Хмельницький) через проведений тендер на закупівлю електромобіля вартістю 470 тис. грн.

Про це поввідомляє портал “DoZorro”.

Наголошується, що у вересні 2017 року громадська організація “ЖАР” зацікавилась закупівлею комунального підприємства Хмельницької міської ради. Як стало відомо на засіданнях постійних депутатських комісій, комунальне підприємство по організації роботи міського пасажирського транспорту мало б закупити електрокар для департаменту освіту міськради.

Організація звернула увагу на цю закупівлю, оскільки у 2016 році фірма одного депутата Хмельницької міськради відкрила на території міста майже 50 станцій для зарядки електромобілів, і вже у тому ж році інша комунальна установа придбала такий самий електрокар (було два учасника, в тому числі і фірма депутата, та не було конкурування).

Виконавчий комітет міськради після оголошення закупівлі швидко почав вносити зміни у свої нормативні акти в частині затвердження граничної суми витрат на придбання автомобілів, адже без цього закупівля не могла б проводитись.

При ознайомленні з тендерною документацією були зафіксовані надмірні вимоги до учасників щодо наявності не менше 20 зарядних станцій потужністю 10 кВт у місті Хмельницький та Україні. Більше того, закупівля була відсутня у річному плані закупівель цього комунального підприємства. Саме через останній аргумент закупівлю було відмінено, однак того ж самого дня було оголошено нову.

Наразі справа розглядається Господарським судом Хмельницької області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Бубен возить собирался.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.