Стало відомо, хто з депутатів Хмельницької облради не підтримав рішення про бандерівський прапор

П’ять депутатів Хмельницької обласної ради не голосували за рішення щодо використання прапора національно-визвольної боротьби українського народу на території області.

Про це свідчать результати поіменного голосування, які з’явилися на сайті ради.

Серед них троє свободівців (Іван Гончар, Надія Новосельська, Анатолій Панчук), аграрник Сергій Іващук і член фракції БПП Василь Строяновський.

Кнопку “утримався” натиснув депутат-аграрник Микола Олицький.

1

2

3

Після завершення сесії облради на сайті ВО “Свобода” з’явилося повідомлення, що “влада пішла на поступки і відповідний проект рішення (про червоно-чорний прапор – НГП) обранці розглянули на початку роботи сесії, а рішення депутатської більшости було позитивним”.

Нагадаємо, що 27 березня Хмельницька облрада підтримала вивішення червоно-чорного прапору на адміністративних будівлях поряд з державним стягом.

На знак вшанування пам’яті Героїв національно-визвольних змагань червоно-чорний прапор підніматиметься у траурному оформленні: до верхньої частини древка або флагштока прапора прикріплюється чорна стрічка.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 28

  1. Люди із власною позицією. Сьогодні на це треба мати мужність. Схвалюю!

  2. Жодного депутата із своєю думкою….. одні дурні…

  3. Респект та повага.Шкода,що їх тільки 5.Це чітка позиція.За ними майбутнє

    • Яка позиція… вони просто відмовчалися.. коли більшість громадян просто гвалтують.. вони просто мовчать… просто не голосували просто промовчали…. коли сволотовці та ніші майдануті їх нагнули…

  4. І свободівці молодці -мають свою “думку” .Самі зробили шоу , самі зколотили друге засідання сесії , і самі ж х.р забили на голосування

  5. Панчук біля трибуни стояв, а Гончар? Проти прапора?

    • Дыбилизм, конченный тупой абсурд когда валаеш за флаг, и не голосуеш. Маразм. Идиотизм. Не чем не оправданный, не трибуной, не тем что палец в заднице держал

  6. ООО. І ця лабунська потвора утрималась.

  7. Це на рахунок Олицького М.В. Має кріпостну деревеньку у селі Новолабунь. Людей тримає за рабів. Сам згідно декларації непогано налагодив своє життя за рахунок селюків.

    • Ты у этих людей спроси, или пойди сам дай им работу. Но только не “активистом”

      • Та ляшок недорізаний… воно тіки гроші смокче з української землі, а Україну не любить.

    • Укротитель звірів ти непотріб ти чого людей називаєш селюками з чиїх рук кормишся КОЗЕЛ

  8. Олицький М.В. вже лижі нагострив скоро втіче під Хмельницьк де вже стоїть у Гурзевиці будиночок. Але нічого безслідно небуває він думає вічно царювати і думає, що ніхто нічого не знає. Ця потвора дуже помиляється за ним вже давно інфа збирається.

  9. Про тих, хто не голосував та утримався пишуть, що вони мають свою позицію, але це позиція соратників тих, хто впровадив в області у державні символи України другий прапор, скопійований з есесівської нарукавки фашистської німеччини.

  10. Все, шо є в тих селах, де є Олицьуий керівником, створено до нього попереднім керівником. А він царює.

    • Полонському р-н було багато колгоспів ніхто не зберіг в цілісності колгосп Як Олицький навіть дуже знаменитий Марченко зробив Маяк власністю і обманув людей забрав собі вирізав все молочне стадо а Свк Лабунське це власність людей

      • Не може все продати і втекти, бо там по документам КООПЕРАТИВ. А створив все Баранов покойний.

  11. Один седой придурковатый дядя
    Другому полудурку говорит-
    Послушай, дядя, молви, бога ради,
    Ну на какой же ляд огонь сердец горит?
    Который не дает душе покоя,
    Который прожигает времена,
    Который проповедует благое,
    но пользы не приносит ни хрена!

  12. Колхозан ніколи не висловиться “проти” щоб бути у принциповій меншості – для хлопа це ментальна смерть )) Він або утримається, або не проголосує взагалі, або прикинеться хворим.

  13. Анонімному . Козляра вонючий це ти сволота забльована. Запамятай ніколи нікого не обзивай не знаючи суті. І звісно не твоїх корявих рук так звано ( кормишся) . Вивчи спочатку мову.

  14. Пишите власність людей.Ну-ну,а де якийсь документ що це власність людей це все слова вже давно вас там за людей ніхто не рахує. На заборі написано слово з трьох букв но тож не він.!

  15. мене звуть Іван а тебе х..

  16. х…ло ляхівське

  17. Такий стан речей свідчить про відсутність єдності і внутрішні проблеми самих свободівців

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.