У Хмельницькому взялися за рекламні вивіски на об’єктах культурної спадщини

У Хмельницькому працівники сектору охорони культурної спадщини 27 березня провели фотофіксацію ряду будівель – об’єктів культурної спадщини міста, фасад яких схований за рекламними банерами.

За інформацією міського управління культури і туризму, розміщення реклами на пам’ятках місцевого значення здійснюється на підставі дозволу, що оформлюється, відповідно до законів про рекламу і про охорону культурної спадщини.

Вивіски на вулиці Подільська

Вивіски на вулиці Подільська

За результатами проведеної перевірки були направлені звернення щодо виявлення факту порушення пам’яткоохоронного законодавства до управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації, Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради та управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста Хмельницької міської ради з проханням проведення перевірки дотримання законодавчих норм, що регулюють розміщення зовнішньої реклами на будинках, які є культурною спадщиною міста.

Вивіски на вулиці Кам'янецька

Вивіски на вулиці Кам’янецька

У разі відсутності дозвільних документів на розміщення зовнішньої реклами, просимо всіх балансоутримувачів та власників будівель вжити заходів щодо її демонтажу.

Зафіксовані будинки на:
вул. Грушевська, 52
вул. Подільська, 61-63,
вул. Подільська, 81
вул. Проскурівська, 1
вул. Проскурівська, 2
вул. Проскурівська, 3
вул. Проскурівська, 4
вул. Проскурівська, 6
вул. Проскурівська, 7
вул. Проскурівська, 13
вул. Проскурівська, 15
вул. Проскурівська, 18
вул. Проскурівська, 26
вул. Проскурівська, 28
вул. Проскурівська, 33
вул. Проскурівського підпілля, 77
вул. Кам’янецька, 14
вул. Кам’янецька, 18

Як писав НГП, 25 січня виконком затвердив, що у Хмельницькому рекламні оголошення, вивіски, плакати, афіші, повідомлення та інші форми аудіо- і візуальної рекламної продукції повинні виконуватись українською.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Хочеш рекламу розмістити.. грошенята давай…. СВОЛОТА…

  2. Сразу раз и на первом же фото магазин контрабаса!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.