Міноборони воює за 286 га земель хмельницького полігону, які дісталися сільській раді

Міністерство оборони вживає заходів щодо повернення до своєї сфери управління земельної ділянки площею 286,79 га військового містечка №65, яка розташована у Копистинській сільській раді, що під Хмельницьким.

Про це повідомив т.в.о міністра оборони Іван Руснак у відповіді на депутатський запит Сергія Лабазюка.

У листі сказано, що чималий шмат землі, яка є частину полігона військової частини А0553, вибув до земель резервного фонду сільської ради. Взамін оборонному відомству обіцялося виділити половину цих земель під індивідуальне житлове будівництво військовослужбовцям гарнізону.

Однак Хмельницька райдержадміністрація не викола домовленостей щодо передачі гектарів під забудову житла для військових.

“Територія учбового полігону, яка використовується військовою частиною А0553 (загальна площа, щр залишилася, становить 619,2 га), не дозволяє в повній мірі проводити бойові заходи підготовки, що негативно впливає на рівень бойової підготовки підрозділів військової частини”, – наголосив генерал-полковник запасу Руснак.

1

2

Як писав НГП, 50 гектарів полігону військового містечка №65 під Хмельницьким роздано приватним особам.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

 1. 286 га – це ж скільки коштує

 2. А чого не згадують, як Немирюк “со товарищи” за сприянням міської влади (ще при Приступі, Тації, “закінчували” вже при Мельнику) та тодішнього командира бригади (потім директор департаменту комунального господарства міста, тепер начальник БТІ) захопили територію військового містечка № 24 (бувших паливних складів) по Вінницькому шосе майже напроти автовокзалу № 1?
  І чого не розбираються, куди поділися звідти сталеві ємності (після чого Шаповал придбав будинок, 600-ий мерседес та посів і ще займає вказані вище посади)?

  • Одни мохнорылые мрази. рвут все что можно

  • А хто має згадувати? Причетні радіють, що вдало провернули оборутку. І іншими узгоджена махінація.
   Загалом – вовки ситі. А інші терпіли – пишіть собі коменти та читайте їх собі.

   • То це ж приведений до влади від вашої політсили мер продовжує “шанувати” цього Шаповала (залишивши його на посаді та надавши йому нові повноваження). То чого ж ваші “ахтивісти” не “опускають” його (Шаповала). На Лорак “наїзджали”, на інших “наїзджали”, а тут чого принишкли? Ніхто не платить за це?
    І що ти з себе “строїшь” блатного, застосовуючи “терпіли”?
    Що, тренуєшся?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.