У Симчишина розіграли сім міських маршрутів, провалених у листопаді 2017-го

Сьогодні конкурсна комісія з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у Хмельницькому визначила переможців на семи маршрутах, які були провалені наприкінці листопада 2017 року.

Маршрути №36 Книжківці-Катіон, №25 Ракове-Катіон, №25А Ракове-Катіон дісталися ТОВ “Хмельницьке таксі”, якому жодна фірма не склала конкуренції. Договори на перевезення запропоновано підписати терміном на 5 років.

ФОП Марценюк В.М виграв два маршрути №26 Вул. Північна-Катіон, №37 Вул. Північна-вул. Будівельників. Цьому перевізнику також ніхто не склав конкуренції. Однак через неповне виконання вимог конкурсу (не надав даних про наявність транспорту для перевезння осіб з особливою потребою) з ним буде укладено договір на один рік.

Маршрут №54 Дачі “Електроніка”-Лезневе-2 виграло хмельницьке ТОВ “Рембуд-транс”. Його опонент ПП “АТП Поділля-Тур” (Хмельницький) поступився за рахунок бальної системи – 29 проти 31. Договір має бути підписано на 5 років.

Маршрут №7 Озерна-Лезневе відійшов комунальному підприєимству “Електротранс”, з яким буде підпсиано договір терміном на 1 рік.

Водночас не вдалося обрати переможців на чотирьох маршрутах: №№ 18 Вул. Верейського-Ракове, 19 Ракове-Озерна (заявилося ТДВ “Чемеровецьке АТП 16847”, якого комісія не допустила до участі через рдя претензій – НГП); 20 Катіон-Лезневе, 47 Перший парковий-Катіон (не пройшло ПП “АТП Поділля-Тур”).

На лот №58 Озерна-Катіон не знайшлося бажаючих перевізників.

“На мою думку, перевізники не достатньо добре підготувалися до конкурсу, майже у кожного з них були переобладнені транспортні засоби. Наразі маємо визначити тимчасових перевізників на маршрутах, які не вдалося розіграти на конкурсі”, – резюмував голова комісії і заступник мера Андрій Бондаренко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

 1. Ті самі перероблегі вантажні спрінтери,що тримаються лише завдяки багнюці…ті самі прокурені- обдерті салони… Це Та 26 та 37… Але хто ж іх перевірить? Всі знають хто справжній власник.

  • Зараз маршрути Дуже погано ходять. Після 22.00 нереально добратися з роботи додому

   • Владо зробіть щось! Ми не мільйонери після 22.00 добиратися на таксі. На той час усі маршрутні таксі уже якщо не з’їхали то тільки з’їжджають. Від Катіона нічого майже не їде зрідка може їхати 35 чи 29 маршрут і то треба вистояти 30хв.. А з центру на Гречани та ж історія, бо 2 і 28 не ЇДУТЬ. З оцими перестановками і додаванням маршрутів зробили тільки ГІРШЕ. ВЕРНЕТЬСЯ ЯК БУЛО (((

    • Чого ви серед ночі, то в Гречанах, то на Катіоні? З Гречан часто користуюся 2 маршррутом. На Олімпійській іде в 22:40.

 2. Дуже погано іздять 24 24а. До девяти на маршруті майже немає, все видно по gps, як покидають маршрут.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.