Філія донецького університету не становить конкуренції хмельницьким вишам – департамент освіти

Хмельницька філія «Бізнес-інноваційний центр «Донецького національного університету» не становить конкуренції іншим хмельницьким вишам.

Таку думку висловив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олег Фасоля на засіданні комісії з питань бюджету.

Він вважає, що на ринку освітніх полуг Хмельниччини, має існувати здорова конкуренція.

“Наявність великої кількості вузів, які між собою конкурують, це дуже добре і йде на користь самій освіті. Повірте, слабкі вузи з часом зникнуть. Можливо, відійде філія донецького університету. При цьому, на сьогодні завдання цієї філії до кінця не визначено і вона не становить особливої конкуренції іншим хмельницьким вишам”, – зазначив Фасоля.

За його словами, рішення про відкриття підрозділу донецького ВНЗ у Хмельницькому ухвалювало Міністерство освіти і науки. У 2015 році міністерство ліквідувало хмельницький Центр науково-технічної та економічної інформації (ЦНТЕІ), що на Свободи, 36. На його базі утворено філію донецького університету.

Як писав НГП, на початку березня колишній голова Хмельницької облдержадміністрації Леонід Прус став виконувачем обов’язків директора хмельницької філії донецького університету.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.