У Хмельницькому “свободівська” влада пропонує піднімати бандерівський прапор

Депутатам Хмельницької міської ради пропонують ухвалити рішення щодо використання червоно-чорного прапора ОУН на території міста.

Відповідний проект підготувала депутат-“свободівець” і керівник комунального підприємства Леся Герасимчук.

Зокрема, йдеться про рекомендацію піднімати бандерівський прапор біля адміністративного будинку Хмельницької міської ради, а також на будівлях, у яких розміщуються органи місцевого самоврядування червоно-чорного прапора ОУН у певні дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв.

Аналогічні рекомендації стосуватимуться керівників підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, громадських об’єднань Хмельницького.

Депутат-ініціатор нарахувала 11 дат, пов’язаних із визначними подіями національно-визвольної боротьби.

дати

Крім цього, на знак вшанування пам’яті Героїв національно-визвольних змагань червоно-чорний прапор ОУН планують піднімати в траурному оформленні – у цьому випадку до верхньої частини древка або флагштока прапора прикріплюється чорна стрічка.

Як писав НГП, 5 березня у Хмельницькому на пішохідній вулиці Проскурівська з’явилися численні червоно-чорні прапори Організації українських націоналістів.

Місцева влада Нетішина і Кам’янця-Подільського проголосували за використання червоно-чорного прапора ОУН.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 45

 1. В цьому питанні владу цілком підтримую ,але біля червоно-чорного прапора повинен бути і національний , тобто ці прапори повинні бути додатковими до національного в ці пам’ятні дні адже це етапи розвитку не тільки ОУН-УПА ,а держави загалом і не важливо ,що в ті часи вони була окупована комуно-більшовицько-радянским режимом ,вона існувала попри все також в тій чи іншій формі.

  • Вже «задовбав» цей ідиотизм та реклама його.
   А я та ті, які мене підтримують, зокрема в НГП, і виступають проти такого, не є «громадськістю»? А ті, що з тих чи інших причин «мовчать» (можливо поки що)?
   І взагалі, «представляти» себе, як «Громадськість», чи не є самим натуральним проявом «совковості» самого страшного типу – «більшовизм/станілізм», тобто – диктатури однієї частини суспільства (хоча, слово суспільство на Україні не зовсім доречне), меньшої і містечкової, над іншою частиною, значно більшою, цивілізованою/толерантнішою? Адже це так нагадує (рос.): «По требованию трудящихся…».

  • А также вывешивать флаг всех цветов радуги. Сексуальные меньшинства надо тоже привлекать к бандеровским праздникам.

   • Педерасти вже давно під бандерівським прапором і прапором “сволоти” ходять, бо так як вони ведуть себе по відношенню до співвітчизників – по іншому їх не назвати.

 2. Пропоную ще одну дату пам”ятну… 13 березня саме в цей день я купив і випробував за прямим призначеням миску із зображенням Героя України- Бандери…. для годування собаки… правда чи то їжа була погана.. чи то пика на мисці погана.. проте собака багато не з”їла… пиатння чи є корито із зображенням Бандери… свині з нього точно будуть їісти.. їм ,як і свободівцям.. байдуже.. з чого їсти… СЛАВА УКРАЇНІ…

  • Беда в том, что этот флаг притягивает в большинстве своем маргинальный элемент. как при коммуняках, когда красный притянул комбедовцев. Что из этого получилось, мы знаем!!

   • Ото ж, маргінальний, тобто руйнівний.
    А я вже третій рік про це пишу (дивіться нижче).

 3. Ще раз, «для тих, хто на бронепоїзді», повторюю:
  Вже давно прийшов час визнати, що насправді ніякої «революції гідності» (та і мети її робити) не було, адже ніхто не збирався змінити і не змінив суспільно-політичний та економічний лад в державі. Як був «дикий» капіталізм з олігархами при владі, так і залишився, тільки ще «дикіший» з «новими старими» олігархами. Російською – «Вор у вора дубинку украл». А щодо гідності, то насправді був звичайний егоїзм, підступність та заздрість до тих, хто вже встиг більше них накрасти, основної частини т.з. «низової» складової цієї «революції» (галицько-волинського, люмпенсько-маргінального чи кримінального походження, або просто підкуплених чи залучених обманом або примусом), тобто тих, хто безпосередньо «хуліганив» на майданах (а насправді, суттєво порушував чинне тоді законодавство України, яке, до речі, не змінилося і на даний час). І цих людей, їхню підспудню (майже на рівні інтуїції) ницю мотивацію досить успішно використали ті, хто потім прийшов до влади. І це знову використовують ті, хто зараз хоче прийти до влади. А безпосередньою успішно роздмуханою «іскрою» було те, що Янукович «зруйнував» надію тих, хто думав, що після підписання відповідної угоди з Європою, можна буде відразу, або втекти туди в Європу (був обіцяний безвізовий режим; який зиск від нього ми вже побачили), або, майже не працюючи, відразу добре «зажити» на Україні. Зрозумійте, що наслідком цієї «революції» якраз і є хаос, безлад та розвал України, як нації, яка тільки формувалася, так і самої держави, та загибель людей і основних фондів. Як видно з зубожіння основної маси нашого народонаселення не відбулася і т.з. «соціальна» революція. Тобто, насправді це була «революція негідності» за свободу «від здорового глузду».
  Крім усього, тепер вже добре видно, що єдиною революцією, яка у нас здійснилася, була кримінальна революція. І як сказали б апологети комунізма, ця «революція продовжується».

 4. Невже це так актуально для нашого міста ? Просто комусь десь чешеться в одному місці. Займіться господарськими справами. а не колотіть суспільством.

  • Если смотреть адекватно:
   1. Есть это навязывание “специфического национализма”?
   2. Если есть навязывание, то принесло оно позитив для страны?
   3. Люди, которые находятся в руководстве этих полит сил, честные ?

 5. Дане питання актуальне для влади, яка відволікає увагу від чергового піднятт тарифів, цін…. збільшення поборів.. Влада, яка живе за рахунок громади я всіялко її оббира, намагається відволікти увагу від своїх дій шляхом прийняття таких безглуздих рішень як чорно-червоний прапор…. ів під шумок народ все біднішає… а влада потирає руки… СЛАВА УКРАЇНІ…

 6. А чому стадо депутатів свободо- бандерівців повинно голосувати за хворі “хотєлкі” керівника комунального підприємства Лесі Герасимчук????

 7. Я за червоно-чорний прапор, і я хмельничанин, на відміну від рашисів тут на сайті.

  • Онанімному:
   Перше: То ти тоді сепаратист, бо офіційно затвердженим прапором України є інший – жовтоблакитний.
   Друге: Ти знову виказуєшь себе, як брехуна, бо ти безпідставно твердиш, що дописувачі з відмінними від твоєї думками, нє хмельничанами. Я, наприклад, хмельничанин, а мій дід ще у 44-му звільняв Проскурів від німецьких та інших нацистів/фашистів.

   • комсюки приходили к крестьянину , давали красный флаг, со словами “под этим флагом погибали что бы освободить тебя от рабства господ” , бери вывешивай его. Если отказывался- враг народа, колыма, расстрел.
    националисты приходят с тем же, пока гуманно)) только обзывают, а дай власть будут расстреливать…… Но разница небольшая есть- тот же сталин оставил после себя один поношенный сюртук, а тут машины квартиры земли, дома, счета в банках останутся.

    • Мудак той сталін був… і народ був в злиднях, і сам ні хєра не мав. Комуна, одним словом))))

   • А, то ти з приїзджих кацапів… Тепер все ясно…. Визволителі, мля, хєрові…

  • Я хмельничанин, задаю вопрос Зачем? зачем в тяжелое для страны время поднимать, когда уже очевиднейшие примеры вреда ,разьединяющие вопросы. Тупо, катком, катят патриоты с флагом. для чего? Это идеология хуторского национализма. Любите Украину, ходите в вышиванках, работайте, созидайте, опирайтесь на плечо ближнего, но зачем это делать через бандеру. ЖИТЬ, Нормально жить в одной стране хочется. не голым босым но с флагом, и гаслом в своем хуторе

  • НУ то в туалеті такий прапор собі повішай… і труси червоно-чорні поший та носи на джинсах… СЛАВА УКРАЇНІ… СМЕРТЬ БАНДЕРІ….

 8. Хай на Галичині ці прапори і вішають. А в нас – зась. Геть руки від Хмельницького!

 9. СБУ !!!!!! Виявляйте по коментам сепарські акаунти !!!!!

 10. Лікарі..виявіть по коментам слабих і у Скаржинці всіх…

 11. Прапор – то хорошо. Але краще депутатам ямами на дорогах зайнятися. Можна ще дитсадками, школами, створенням умов дя підприємців і багато-багато чим ще можна зайнятися окрім розмахування прапором.

 12. Что,этим чмошникам больше делать нечего?

 13. Жодного адекватного та по сутті коментаря. Відчуття що то писала одна і та ж людина, проплачена з самого нгп для “підняття” рейтингу, хоч насправді антирейтингу. Усі уже давно знають вас як продажних писак.
  А на рахунок червоно-чорного прапору то читайте історію шановні, не ту що комуняками писана а українську і історію, становлення української державності. Будь які зміни у суспільстві важливі задля збереження країни і національності, в т.ч. і червоно чорний прапор як частина нашої історії.

  • Ну і вкажіть – якими посібниками, монографіями тощо ви користувалися для вивчення історії України.
   Вкажіть конкретно: назви, авторів, рік і місце видання…

 14. Підтримую ідею! Не плюйтеся жовчю сєпари, чи вас верне від червоно чорного??? Слабо від свого імені написати сцикуни? Все від анонімів строчите)))

  • Не нервуйтеся так. Воно і без цього видно, що ви звичайне містечкове зазомбоване хамло. І що крім хамства у вас більше немає “аргументів”.

 15. А що може бути поганого у вивішуванні червоно чорного стягу у святкові та пам’ятні дати? Це один із символів нашої боротьби за незалежність, і зараз на Сході наші хлопці воюють під цим стягом. Майте трішки поваги до тих хто під цим прапором загинув, щоб ви зараз з дивану могли вільно писати цю єресь.
  А загалом наша місцева влада у такі мінімальні терміни показує чи не найкращі результати своє роботи у місті. За школи і садочки тут писалось, то вони будуються вперше за історію Незалежності. Та і ще багато позитивних змін ми бачимо у нас. Тому краще дивіться у майбутнє, при тому шануйте і минуле.

  • Що поганого у вивішуванні прапорів? Погано те, що замість роботи міська влада фігнею страждає : вже на центральних вулицях така грязюка і ями, як всю незалежність не було, а мудаки зі свободи прапорами махають. По вуха в гівні, зато з прапором!

  • Немає у мене поваги, одна зневага до тих прапорів та тих, хто під ними ходив і ходить. Причини я вже пояснив. А якщо ви не зрозуміли, то це саме через те, про що я писав вище.

 16. Боти добре трудяться за російські рублі. Не лінуються строчити.

  • Ми пишимо з життєвого досвіду, розуму, знаннь та совісті.
   А от ви пишите з дурості, містечкового менталітету, відсутності базових знаннь (яке там знання історії), відсутності критики, самокритики та здатності до аналізу і через це дремучу зазомбованність, а то АТО і за гроші..
   Такі самі були інструментом в руках Леніна, Троцького, Сталіна, Гітлера, Маодзедуна. Але що ви знаєте та ще меньше розумієте.

   • А головне, у вас (Громадськість, Ірина, Вадим Янушевський, Attila та інші Онаніми) не вистачає розуму та критики зрозуміти, що такими дописами ви себе тільки видаєте, тобто підтверджуєте свою ницю маргінальну сутність, тобто те, що я про вас писав.

 17. Згоден! Підтримую! Але за умови, в місті не повинно бути жодного прапора ЄС, ніколи і ні при яких умовах!

 18. А що от то за наволоч така “путенко”???? Не вже не можна цю ПАСКУДУ знайти і вкоротити йому язика???
  А задовбало вже, гадить і гадить в всіх Хмельницьких виданнях.
  В кого на зарплаті, недоумку???

  • Ну це зовсім не по європейськи. Певно пізнав себе.
   Я вже писав, що не боюсь вас. Я вас зневажаю…

  • Та яка Євжопа…. ти сволотовські виродки тільки вміють, що хвалитися що можуть пики натовкти… а самі…

  • У совести он на зарплате. Он вам более менее правильное восприятие реальности доводит. потом что бы не говорили …” не знали, не понимали..”

 19. Правильна ініціатива, давно пора навчати людей на своєму історичному досвіді та минулому, а не на комуністичних святах типу “9 мая” і “8 марта”… Люди хоч будуть задумуватись, а чому сьогодні висять ці прапори.. Тим більше зараз йде війна, де хлопці гинуть під цими прапорами!!!!

  • Народ, який не знаю своєї історії, який вивчає історію не з книжок а з зомбоящика, вартує СВОЛОТИ при владі.. жидівського продажного уряду і таких прапорів на кожній оселі в кожній дупі… СЛАВА УКРАЇНІ…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.