Децентралізація до Брюсселю довела – Загородний поділився з європейцями успіхами реформи

Голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний і представники Харківської облради, а також Чемеровецької, Широківської і Веселівської об’єднаних територіальних громад презентували свої досягнення і поділилися планами на майбутнє під час засідання робочої групи Комітету регіонів ЄС-Україна в Брюсселі (Бельгія).

Фото з сайту Мінрегіону

Фото з сайту Мінрегіону

Як повідомляє прес-служба Мінрегіону, така презентація відбулася у рамках ініціативи “Рівний рівному”, яка спрямована на розвиток партнерства між місцевими та регіональними органами влади ЄС та України.

Фото з сайту Мінрегіону

Фото з сайту Мінрегіону

Нагадаємо, що 12 лютого цього року Мінрегіон, Харківська та Хмельницька обласні ради, Чемеровецька, Широківська, Веселівська об’єднані територіальні громади та Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підписали Меморандум про взаєморозуміння ііспівробітництво в рамках ініціативи «Рівний рівному» Робочої групи Комітету регіонів ЄС — Україна з питань децентралізації за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Передбачається, що протягом 2018 року зазначені регіони та об’єднані громади в ході тренінгів, навчальних поїздок та стажувань обміняються з європейськими колегами практичним досвідом реалізації проектів розвитку територій.

Як писав НГП, Хмельницька область посіла 2 місце за рейтингом формування тергромад, поступившись лише Житомирщині.

Загалом, на Хмельниччині планується утворити 44 об’єднаних тергромади.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Сором! В “своїх” законах ОТГ без Брюселю не можуть розібратись. А це тільки початок,а що далі.А де ж концепція розвитку регіону? – в Чемирівцях?….

  2. Які успіхи? Бардак ще більший як був! Ось Ваші успіхи…. лузери!

  3. Надрукуйте список “Успіхів” цієї влади від бога.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.