У Хмельницькому оголосили повторний розіграш маршрутних лотів

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради оголосив повторні конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

За інформацією прес-служби міськради, розіграш відбудеться по 8 окремих лотах, які були провалені наприкінці листопада 2017 року.

Цього разу влада дещо подрібнила маршрути таким чином, що перевізники матимуть змогу змагатися за окремий маршрут. Це стосується маршрутів №№ 54 “Дачі “Електроніка” – Лезневе-2”, 58 “Озерна-Катіон”, 7 “Озерна-Лезневе”, 36 “Книжківці– Катіон”.

При цьому блоками винесли на конкурс маршрути 18 “Вул. Верейського – Ракове” і 19 “Ракове-Озерна”; 25 і 25А “Ракове – Катіон”; 26 “Вул. Північна – Катіон” і 37 “Вул. Північна – вул. Будівельників”; 20 “Катіон-Лезневе” і 47 “Перший Парковий – Катіон”.

Конкурси відбудуться 23 березня у приміщенні міської ради.

Як писав НГП, 28 листопада минулого року з 22 конкурсів перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Хмельницького відбулося 15. Лише по 7 конкурсах з перевізниками укладено договори строком на 5 років. Це переважно великогабаритні та середньогабаритні транспортні засоби.

По 8 конкурсах договори уклали на 1 рік. За цей час перевізники мають виконати інвестиційні зобов’язання і оновити транспортні засоби.

З 27 грудня у Хмельницькому вступила в дію нова транспортна мережа.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. Йолопи! В сусідніх містах позбуваються приватних перевізників і повертають муніципальний транспорт, а ці граються в лоти з приватними перевізниками.

  • кому ці фразочки потрібні? що за кріпосне сприйняття комунальної власності?
   я, наприклад, проти будь-чого комунального…..тому що віс ці підприємства на постійному утриманні бюджету….жодного розвитку…покажіть мені хоч одне прибуткове комунальне підприємство!!!!!!!!!!!!!
   всі керівники на цих підприємствах – не несуть жодної відповідальності за не ефективний менеджмент (максимум напишуть заяву на звільнення).
   От наприклад, в тому ж транспорті – є комунальне підприємство. Туди мільйони вкидаються…а де той розвиток? Де Європейські автобуси, Європейські тролейбуси, Європейський комфорт, Європейська точність розкладів руху…
   Тому як на мене, якби дійсно відчувалась різниця між приватним і комунальним – ніяких би полемік не було.

   • В розвинутих країнах людей возить сучасний муніципальний транспорт, який теж дотаційний (в ряді міст ще й безкоштовний для пасажирів).

 2. А в нас маршрутки розвиваються? Водіі і кондуктори
  в приватних перевізників як були бидлом так і залишилися. То це по вашому розвиток?

  • Ні, у нас розвиток, коли принижують пенсіонера вселюдно, щоб той сплатив за проізд.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.