ОДА надала в користування фізичній особі 4,5 га лісу

Хмельницька ОДА виділила лісову ділянку площею 4,5 га для ФОП Копанчук Олени Євгенівни у довгострокове тимчасове користування для рекреаційних цілей.

Про це зазначено у розпорядженні голови від 6 грудня.

Ділянка розташована на території Розсошанської сільської об’єднаної територіальної громади Хмельницького району. Термін її користування становить 9 років, без вилучення у постійного користувача ДП “Проскурівське лісове господарство”.

Нагадаємо, що у квітні Вищий господарський суд України визнав, що туристичний кемпінг, зведений ТОВ “Магазин “Сонячний” на лісових землях поблизу Хмельницького, підлягає знесенню.

По цій темі також читайте публікацію 50 гектарів на 50 років: хто контролює ліси Хмельниччини“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Прочитавши цю інформацію та “50 гектарів на 50 років”, остаточно переконався, що навіть наша “рідна” обласна, але стовідсотково піратсько-бандитська, суверенна й незалежна від держави влада, розперезалась на всю, СБ, міліція, прокуратура, суди посліпли й оглухли, або є її почесними членами, народ зовсім одурманів від її вчинків і став нездатним навіть щось заперечити цим окупантам, далеко гіршим від колишніх поневолювачів наших людей – монголів, татарів, німців, поляків, московітив. Від них народ все-таки позбавився. Теперішні, як видно, застрахувалися щонаменше на 50 літ.

  2. Додаю ОооО
    14.12.2017 at 22:17
    Ця держава існує на засадах свинарника.Розглянемо будь яке стадо свиней більше 20 штук.З них відразу виділяється 5-6 штук самих здорових і зухвалих,товстомордих ,,лідерів”,які обступивши корито,хляпають до знемоги.Коли декілька слабіших особин спробують пролізти до корита щоб і собі отримати законну пайку,лідерська група накидається на них і відганяє,хоча якби напали всі 15 слабкіших разом,п’ятьох би вони порвали точно.Але вони не зорганізовані,як і наш народ,тому товстоморді і організовані будуть завжди процвітати,а роз’єднана більшість тільки облизуватися.А ви панове соціальні філософи закликаєте не переносити теорію Дарвіна на людське суспільство (стадо

  3. Народ, чё вы репетуете? Ну дали людям трохи леса, что-то они там сделают. Ведь любой бизнес привлекает на работу людей. Даже садовник или уборщица и то нужны!!! Любой чей то клаптык даст кому то работу, и добре. Вам шо? лесов мало?

  4. Даремно нервуєте. Підписання розпорядження це завершальний етап. Йому передує зо 2 роки виготовлення технічної документації, збір багатьох погоджень, після яких непідписання виглядає як вимагання взятки. Та й є такі ліси де просто закінчився термін користування наданий по старій процедурі.

  5. Нема чого дивуватися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.